FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
AC je na tom lépe
08/05/03 -
Crespo

08/05/03 - První historické derby klubů ze stejných měst hrajících na stejném stadiónu skončilo 0:0. Před odvetou je ve výhodě AC. Stačí mu, ač bude veden jako host, na vlastním hřišti i gólová remíza a postoupí do finále Ligy Mistrů.

"Byl to velký a obtížný zápas. Recoba a Crespo měli dobré šance. Snažili jsme se vstřelit branku vším možným způsobem Bohužel se nám to nepovedlo. Obrana ve třech nám šla. Asi je to lehčí než bránit ve čtyřech," řekl Marco Materazzi, nejlépe hodnocený muž zápasu podle známkování Rai Sport. "Teď se soustředíme na Parmu. Druhé místo v lize je také důležité." Materazziho kolega Cannavaro myslí, že Inter byl v první půli lepší. "Byli jsme nebezpečnější." Toldo zase připomněl absenci Vieriho. "Nezapomínejme, že v sezóňě nastřílel 30 gólů."

Cúper prohlásil, že je naprosto přesvědčený o postupu. "Rozhodnutí, že vzadu budou tři obránci bylo velmi jednoduché. Ševčenko a Inzaghi pak byli pod lepší kontrolou. První půle nám vyšla, druhá byla špatná. Měli jsme hodně problému v záloze a po získání balónu jsme ho okamžitě zase ztratili. Conceicao tho naběhal dost, zdál se mi unavený, proto jsme ho střídal Gulym. Odvetu musíme vyhrát. Vieri za čtyři dny začne s přípravou a na finále by byl případně připraven. Nejdříve ale musíme zdolat AC," řekl argentinský kouč.

Morattiho uklidnila Cúperova sebejistota. "Škoda, že se nedostal na hřiště Martins." Nigerijský talent už byl připraven nahradit Crespa, jenže než došlo ke střídání, zranil se záložník Coco a Cúper ho tak musel nahradit defenzivnější hráčem. Coco, který si po zranění znovu zahrál má náštěstí jen nakopnuté lýtko. "Seedorfa jsme viděl, nadskočil jsem, jenže ten by snad zboural úplně všechno."

Conceicao si myslí, že remíza je dobrá pro oba týmy. "V odvetě ale budou fanoušči na naší straně a to je výhoda."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 07/05/03 - Historický zápas se blíží
Další článek: 12/05/03 - AC Milán i Inter: finále LM bude naše
236


Diskuze

66


 
Související články
Liga mistrů poprvé zažije městské derby
Historický zápas se blíží
AC Milán i Inter: finále LM bude naše
Cúper: Inter byl lepší než AC