FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter na poháru Birra Moretti nevyhrál
11/08/03 -
Inter

11/08/03 - Inter nedokázal potřetí za sebou vyhrát pohár Birra Moretti. Nejprve prohrál s Juventusem 1:2, za nerazzurri se trefil Crespo a po té nejprve po 45 minutách remizoval se Sampdorií 1:1, aby s ní pak na nájezdy prohrál. V normální hrací době Janovského brankáře překonal zatím nejlepší útočník přípravy Obefami Martins.

Každý zápas se hrál jen 45 minut a pokud skončil nerozhodným stavem, konaly se 3 tzv. americké penalty, kdy hráč jde z 30 metrů sám na brankáře a má šest sekund na zakončení. Proti Sampodrii nejprve neuspěl Martins, na druhé straně se to nepovedlo ani Yanagisawovi a gólmana nepřekonal ani Kallon. Rozhodnutí přinesl Job ze Sampdorie, který prostřelil Fontanu a následně Luciano neuspěl.

INTER - JUVENTUS 1:2
Camoranesi 8', Di Vaio 16', Crespo 34'

INTER (4-4-2): Toldo; J.Zanetti, Cordoba, Materazzi, Helveg; Luciano, Lamouchi, Okan, van der Meyde (Pasquale 14’); Crespo, Vieri.
Náhradníci: Fontana, Gamarra, Adani, Pasquale, Biava, Karagounis, Rebecchi, Martins, Kallon.

JUVENTUS (4-4-2): Buffon; Birindelli, Legrottaglie, Montero, Zambrotta; Camoranesi, Tacchinardi, Nedved, Appiah; Del Piero, Di Vaio
Náhradníci: Chimenti, Mirante, Ferrara, Iuliano, Tudor, Pessotto, Conte, Davids, Maresca, Trezeguet, Miccoli

INTER - SAMPDORIA 1:1, 1:2 po 'nájezdech'
Martins 7', Bazzani 18'
INTER (4-4-2): Fontana; Pasquale, Gamarra, Adani, Helveg; Biava, Karagounis, Okan (Luciano 23'), Rebecchi (J.Zanetti 23'); Martins, Vieri (Kallon 17')

SAMPDORIA (4-4-2): Antonioli; Conte, Diana, Domizzi, Falcone (Grandoni 42'); Donati, Volpi, Doni (Zivkovic 31'), Zenoni (Job 42'); Colombo (Yanagisawa 23'), Bazzani

07/08/03 - Argentinský kouč Cúper nominoval pro tradiční turnaj Birra Moretti tento dvaceti členný kádr:

Brankáři: Toldo, Fontana. Obránci: J.Zanetti, Helveg, Cordoba, Materazzi, Gamarra, Adani, Pasquale. Záložníci: Luciano, Okan, Lamouchi, Karagounis, van der Meyde, Rebecchi, Biava. Útočníci: Crespo, Vieri, Martins, Kallon.

Dá se říci, že takhle nějak by měl vypadat úzký kádr i pro další zápasy. Chybí Emre, Almeyda, Recoba, Cannavaro a zraněný Coco. V sedmém ročníku tohoto poháru se Inter střetne s Juventusem a Sampdorií Janov. Inter vyhrál turnaj v roce 2002 i 2001. Loni porazil Chelsea 3:0 a s Juventusem prohrál až na penalty po remíze 2:2. V roce 2001 porazil Juve 1:0 a Lazio 3:0.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/08/03 - Turnaj v Amsterdamu: Ajax - Inter 3:0
Další článek: 15/08/03 - Luigi Di Biagio - nepotřebný gladiátor
265


Diskuze

155