FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ausilio: U Coutinha jsme ztratili trpělivost
18/04/15 -
Piero Ausilio odhalil něco ze zákulisí v Interu. Jak došel klub k tomu, že odvolal trenéra Waltera Mazzarriho? "V prvním roce si vedl velmi dobře a dosáhl na všechny cíle, které jsme si vytyčili. Pak začal mít problémy s okolím. Posledních pár zápasů před odvoláním bylo vidět, že už ztratil důvěru fanoušků, hráči to vycítili a odrazilo se to na jejich výkonech. Situace byla neudržitelná a trvala několik měsíců. Samotné propuštění trenéra bylo velice rychlé, jediným možným nástupcem byl pro nás Mancini. Byl jediný, kdo mohl přinést týmu něco nového, aby náš projekt mohl pokračovat dál."

pokračování...  


Lukas Podolski a jeho potíže? "Když Podolski trénuje v Appiano Gentile, vypadá to jako kdyby hrál v Interu už roky, jenže v zápasech je to jiné a má nějaké problémy. V Itálii hráčům ani trenérům moc času, aby se zlepšili nejsme schopni dát. Nedávno byl odvolaný Klopp, který 5 nebo 6 let budoval vítězný projekt."

Není to tak dávno, co se Inter zbavil velkého talentu Coutinha. Prodal ho do Liverpoolu. "Přišel jsem velmi mladý, v šestnácti letech. Dva roky jsme ho nechali ještě ve Vascu, pak přišel Benitez a očekávání byla velká. Dával ho na křídlo vlevo i vpravo v systému 4-2-3-1. Uměl toho hodně. Jenže nehrál, ztratili jsme trpělivost a prodali ho. Víc času nebylo. Přál bych si, abych viděl víc mladých hráčů, kteří tu vyrostou a uspějí. Tímto klubem prošlo spoustu mladých hráčů a když vidím, jak teď nosí jiný dres, jsme z toho smutný," řekl Ausilio v televizním pořadu Sky Sport.

Zdroj: Sky Sport


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 12/04/15 - Mancini: Handanovič je světový gólman
Další článek: 22/04/15 - Mancini: Rozhodčí pískají pokaždé jinak
2771


Diskuze

509