FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter chce Lokomotivu oplatit debakl
05/11/03 -

05/11/03 - Dnes večer přivítá na San Siru Inter Lokomotiv Moskva. Domácí chtěji ruskému týmu vrátit porážku 0:3, kterou utrpěli před čtrnácti dny v Moskvě. Od té doby se situace v týmu dost změnila. Tehdy ještě hráče nevedl Alberto Zaccheroni ale Corrado Verdelli, který převzal tým jen na pár dní po odvolání Cúpera.

Zaccheroni nasadil ozdravnou kůru, která se viditelně projevila už v druhém zápase pod jeho vedením. Nerazzurri nejenomže porazili Chievo na jeho půdě. Navíc předvedli velmi slušný výkon založený na ofenzivě. Dá se předpokládat, že Inter podá mnohem lepší výkon než v prvním zápase. Na druhou stranu se musí říct, že i v Moskvě Inter nehrál špatně, většinu času držel míč a jenom ta obrana měla zrovna dovolenou.

Zaccheroni na čtvrtý zápas základní skupiny B nominoval 23 hráčů. Narozdíl od svého předchůdce si pár dní po svém nástupu může do sestavy vybrat téměř jakéhokoliv hráče. Jediným kdo je zraněný je Francesco Coco, který má svalové problémy. Místo něj byl povolán Pasquale. Nepamatuji si, kdy naposled byli všichni hráči zdraví. Pod Cúperem to nebylo. Nastoupit tak může i van der Meyde, Lamouchi a Luciano. Do obrany byl po delší době povolán také Carlos Gamarra.

Nominace na zápas:
Toldo, Fontana - Cordoba, J.Zanetti, Helveg, Adani, Cannavaro, Materazzi, Gamarra, Pasquale, Brechet - Emre, C.Zanetti, van der Meyde, Lamouchi, Luciano, Kily Gonzalez, Karagounis, Almeyda - Cruz, Recoba, Martins, Vieri.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 27/10/03 - Moratti je s předvednou hrou spokojen
Další článek: 06/11/03 - Zaccheroni: Krok zpátky
296


Diskuze

121


 
Související články
Zaccheroni: Krok zpátky