FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Antonio Conte o svých hráčích
03/09/19 - Conte na tiskovce před Cagliari zhodnotil některé změny v kádru. Mluvil o Alexisovi, Barellovi a Biraghimu. S Ninjou se zítra pozdraví, Icardiho moc rozebírat nechtěl a ještě se vyjádřil k Politanovi a Lautarovi.

pokračování...  


"SANCHEZ přichází s nadšením a touhou tvrdě pracovat. Pojede s námi do Cagliari. Je velmi dobrý v zakončení a umí dát finální přihrávku."

"BARELLA maká a chápe naše fotbalové myšlenky, ale každý v Interu ví, že musí soupeřit o své místo. Po reprezentační přestávce začíná Liga mistrů a tam budeme potřebovat všechny. Je důležité mít pevné jádro z italských hráčů."

"Rozhodli jsme se společně, že BIRAGHI se musí vrátit do plné kondice."

"Pokud jde o RADJU, chovám k němu velkou úctu. Je to velmi dobrý hráč a chtěl jsem ho v Chelsea ve své první sezóně. Dobře ale také víte, že jsme učinili jiná rozhodnutí, nicméně zítra s velkým potěšením Radju pozdravím.“

"Co se týče ICARDIHO, udělali jsme všechno správným způsobem a budeme v tom pokračovat. Lidé o tom mluvili osm měsíců a já se k tomu nechci vracet. Musíme se plně soustředit na tuto sezónu a její protagonisty, ale místo toho vidím, že jiní zůstávají spíše protagonisty než těmi, kteří hrají."

"POLITANO ví, že si ho vážím a považuji ho za důležitého hráče. Samozřejmě, pokud by někdo měl odejít, musel by být nahrazen. Tohle je tým, který máme k dispozici. Beppe Marotta docela jasně řekl, že naše přestupová činnost je uzavřena."

"LAUTARO může hrát jako střední útočník, nebo jako druhý útočník. Je mu teprve 22 let a určitě se může zlepšovat. Je na něm, aby tvrdě pracoval a pokračoval ve svém úsilí.“

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 27/08/19 - Conte: Z jiskry se musí stát dynamit
Další článek: 17/09/19 - Blog MP: INTER - Udinese 1:0
2971


Diskuze

144