FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Přestupové novinky
19/07/05 - Julio Cesar

19/07/05 - Po menší pauze je znovu čas na osvětu. Co je nového v Interu a o čem se spekuluje? Adriano, Coco, Dalmat, Emre a Cristiano Zanetti pryč? Kdo by mohl přijít? Ronaldo, Ballack, Figo, Samuel, Chivu?

Francesco Coco není v plánech pro sestavu trenéra Manciniho. Italský věčně zraněný obránce jedná s Evertonem. Do anglického týmu by buď přestoupil nebo šel na hostování. Odchody z Interu jsou vyřešeny u dvou záložníků. Belozoglu Emre přestoupil do Newcastlu United. Turek strávil v černomodrém dresu čtyři roky, v kterých se nedokázal natrvalo prosadit do základní sestavy. Ještě hůře dopadl francouzský záložník Stephane Dalmat. V Interu je o rok déle a poslední dvě sezóny byl na hostováních. Nyní podepsal pětiletou smlouvu se španělským Santanderem.

Mancini by uvítal příchod Figa. "Nikdo nemůže pochybovat o jeho schopnostech." Figo měl původně z Realu Madrid zadarmo odejít do Liverpoolu. Real však nejprve začal požadovat 2 milióny liber a nakonec i 3 milióny. Liverpool pak jednání vzdal. Moratti jedná o jeho příchodu do Interu zadarmo nebo výměnou za Davidse. Figo by měl podepsat dvouletý kontrakt s roční gáží 2,5 miliónů Euro. O Davidse projevil zatím jako poslední zájem West Ham United. Už dříve po něm toužili Middlesbrough a Tottenham.

pokračování...  


Trenér potvrdil, že není po odchodu Vieriho nutné na San Siro přivést pátého útočníka. "Není to priorita. Di Vaio? Ano, mohl by to být on." Další možnost naznačil nováček Solari. Prohlásil, že by se Ronaldo rád do Interu vrátil. "Říkal mi o atmosféře zde a ujišťoval mě, že se mi tu bude líbit." V neděli se dokonce vyrojili spekulace, že Moratti odjel do Madridu jednat o výměně Adriana za Ronalda, Samuela a peníze. Jistotou je, že novým útočníkem nebude Gilardino, který se upsal AC Milán. Christian Vieri si tak v novém týmu jen tak nezahraje.

Moratti oficiálně potvrdil, že shání stopera. Mluví se nadále o Samuelovi z Realu a Chivuovi z AS Řím. Agent rumunského obránce tvrdí, že hráč je podle AS Řím neprodejný. "Až se Inter domluví s Romou, teprve pak můj klient zhodnotí situaci a rozhodne se, zda do Interu půjde. Zatím je to zbytečné." Se Samuelem to vypádá nadějněji. Jeho přestup brzdí to, že si Real za něj musí nejprve sehnat náhradu. Do konce tohoto týdne by se vše mělo vyřešit.

Pizarrovi se v Interu zalíbilo. "Konečně jsem přestoupil z Udinese. Byla to těžká jednání. Doufám, že kariéru v Evropě zakončím tady." Po příchodu Pizarra byla nejasná budoucnost Cristiana Zanettiho. Zájem o něj projevila Fiorentina. Inter ho ale označil za neprodejného. Kromě Zanettiho se řeší i to, zda bude Pizarro hrát vedle nebo místo Veróna. "To záleží pouze na nás, jak si porozumíme," řekl Chilan. Dříve proti sobě často stáli a nyní jsou v jednom dresu. "To je všechno minulost," prohlásil Verón.

Inter oslovil německého záložníka Ballacka. "V Bayernu se mi líbí, ale je čas změnit klub. Je to otázka stálého zlepšování." Hráči Bayernu Mnichov skončí za rok smlouva a bude volný. "Chtěl bych hrát za velký evropský klub." Od Interu dostal nabídku na tříletý kontrakt. Ballack by měl nahradit Veróna, který i přestože podepsal smlouvu na dva roky za rok zřejmě Inter opustí a vrátí se do Argentiny. Inter dobyl poslední titul se třemi Němci v kádru. Nezapomenutelným je hlavně Lothar Matthaus.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 19/07/05 - Inter porazil Brunico 10:0
Další článek: 20/07/05 - Bolzano poraženo 3:0
552


Diskuze

149