Inter skončil v poháru TIM poslední
31/08/06 -
Cruz
31/08/06 - Inter skončil na turnaji TIM poslední. V poháru, kterého se tradičně účastní tři nejlepší italské kluby, prohrál oba zápasy. V prvním duelu s městkým rivalem AC 1-2. V 19.minutě se sice dostal do vedení zásluhou Cruze, ale bývalý Interista a zrádce Favalli vyrovnal. V pětačtyřicetiminutovém utkání rozhodl o výhře rossoneri deset minut před koncem Borriello. Kouč vítězů se po utkání svěřil se zajímavým zjištěním. "Proti Interu se velmi často prosazují jeho bývalí hráči."

Mancini mohl být spokojen jen s první polovinou, kdy byli jeho svěřenci lepší. Před turnajem dopředu prohlašoval, že ho nebere až tak vážně a bude si zkoušet různé taktické variace. Všechny tři týmy postrádaly reprezentanty.

pokračování...

Druhý zápas Inter prohrál na penalty. V normální hrací době skončilo utkání s Juventusem remízou 1-1. V 6.minutě vstřelil gól Del Piero, v 26.vyrovnal Figo. Penaltu nedaly Adriano a mladík Marino. Do černého se trefili Cruz a Figo. Turnaj vyhrál AC Milán po výhře nad bianconeri 3-1.

Na turnaj bylo povoláno několik hráčů primavery, juniorky Interu. Jonathan Biabiany (ú,1988), Daniele Marino (o,1988), Ibrahim Maroufi (z,1988), Andrea Mei (o,1989), Sebastian Ribas (ú, 1988), Goran Slavkovski (ú,1989).

Nominace na turnaj: Carini, Julio Cesar, Orlandoni - Maicon, Marino, Materazzi, Maxwell, Mei, Zanetti - Cambiasso, Dacourt, Figo, Maroufi, Solari - Adriano, Biabiany, Crespo, Cruz, Recoba, Ribas, Slavkovski.

31/08/06 Milán: AC Milán - Inter Milán 2-1
Branky: Favalli 32', Borriello 35' - Cruz 19'
ŽK: Dacourt

Inter: 12 Julio Cesar, 2 Cordoba, 4 Zanetti, 6 Maxwell, 9 Cruz, 13 Maicon, 15 Dacourt, 18 Crespo, 20 Recoba, 21 Solari, 42 Marino. (79 Carini, 7 Figo, 10 Adriano, 19 Cambiasso, 43 Mei, 50 Maroufi, 58 Byabiani, 60 Ribas, 61 Slavkovski). Trenér: R. Mancini
AC Milan: 16 Kalac, 3 Maldini, 5 Costacurta, 10 Seedorf, 15 Borriello, 17 Simic, 19 Favalli, 22 Kakà, 25 Bonera, 32 Brocchi, 34 Lunati (30 Bottini 42). (29 Fiori, 13 Nesta, 31 Caraglia, 33 W.Aubemajang, 35 P.Aubemajang, 36 Orlandi) Trenér: Carlo Ancelotti

31/08/06 Milán: Juventus - Inter Milán 1-1, 4-3 p.
Branky: Del Piero 6' - Figo 25'
Penalty: Cruz (1-0), Nedved (1-1) Adriano (tyč), Guzman (1-2), Figo (2-2), Birindelli (břevno), Maroufi (3-2), Zalayeta (3-3), Marino (břevno), Del Piero (3-4)
ŽK: C. Zanetti, Maxwell Dacourt, Maroufi, Del Piero
ČK: Giannichedda

Inter: 12 Julio Cesar, 2 Cordoba, 6 Maxwell (4 Zanetti 22), 7 Figo, 10 Adriano, 13 Maicon, 15 Dacourt (50 Maroufi 33), 19 Cambiasso, 20 Recoba (58 Biabiany 33), 21 Solari (9 Cruz 22), 42 Marino. (Subs not used: 79 Carini, 18 Crespo, 43 Mei, 60 Ribas, 61 Slavkovski). Trenér: R. Mancini
Juventus: 12 Mirante, 2 Birindelli, 6 C. Zanetti, 8 Giannichedda, 10 Del Piero, 11 Nedved, 16 Camoranesi (23 Guzman 34), 19 Paro, 25 Zalayeta, 29 De Ceglie, 35 Pisani. (22 Belardi, 15 Marchisio, 33 Urbano, 14 Balzaretti, 37 Lagnese, 38 Rizza, 39 Rodriguez). Trenér: Didier Deschamps