FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mihalovič: Adriano je tlustý a bezdůvodně smutný
19/09/06 - Asistent trenéra Mihajlovič 19/09/06 - Asistent trenéra a loni ještě aktivní hráč Siniša Mihajlovič se pustil do kritiky Adriana. "Adriano nám musí vyslat jasný signál, že je připraven. První věcí, co musí udělat je, že musí zhubnout. To je základ každého hráče, který má být platný." Brazilec je totálně z formy. Přednost v útoku dostávají jeho dva noví kolegové Crespo a Ibrahimovič.

"Věřím, že shodí nejméně pět kilo," pokračuje Mihajlovič. "Na hřišti jsou taková kila navíc problémem. Když jsem hrál na Euru 2000 se čtyřmi kily nad normál, měl jsem s tím velké potíže. Bylo to jako kdybych běhal na zádech s automatickou pračkou. Když jsem se vrátil do týmu a začal s přípravou měl jsem stále nadváhu. Tvrdou prací jsem nadbytečná kila shodil. Když jsem to dokázal já, dokáže to i Adriano."

pokračování...  


Dalším problémem je podle Srba nálada bývalého fenomenálního střelce. "Musí se začít ze hry radovat. Musí se víc usmívat. Když bude něco dělat neochotně, nikdy nedosáhne pozitivních výsledků. Je mu 24, je slavný a bohatý. Žije v Miláně a hraje za Inter, tak proč je tak smutný? Pokud není optimistický on, pak vážně nevím, kdo by jím měl být," nepáře se Siniša s ostrými slovy.

Adriano zůstal v Interu, i když se těsně před uzávěrkou přestupového trhu velmi nahlas mluvilo o jeho výměně za Ronalda z Realu Madrid.

Trenér Mancini se vyjádřil k Mihajlovičovým výrokům. "Nevím, kolik Adriano váží a skutečně to není důležité. Může vážit 200 kilo nebo 50, důležité je jak odvádí své povinnosti na hřišti." Na čí straně jste vy? Má pravdu Mihajlovič nebo Mancini?

"Nemyslím, že Adriano je naštvaný na mě. Že nebude hrát věděl před zápasem. Nedivím se mu, také jsem chtěl jako hráč vždy hrát a byl jsem naštvaný." Mancini dostal od Morattiho údajně ultimátum tří zápasů. Po nich se rozhodovat o jeho budoucnosti u týmu. "Chci odehrát 50 excelentních zápasů, nejenom tři příští," říká o vzniklé situaci kouč. "Stejně je ale 99 procent všech věcí, co se o mě říká, lež. Proto vyzývám všechny Interisty, aby takovéto výroky ignorovali a zaměřili se na naši práci."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 19/09/06 - Dostane Mancini padáka?
Další článek: 19/09/06 - Mancini: Inter není v krizi
843


Diskuze

77