FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ibrahimovič proti Livornu exceloval
04/03/07 - Ibracadabra 04/03/07 - Vynikající výkon předvedl ve 27.kole na hřišti Livorna Zlatan Ibrahimovič. Přestože vstřelil pouze jeden gól, na hřišti byl jasně nejlepší. Od čtenářů oficiálních stránek Interu Milán dostal v pozápasovém hodnocení neuvěřitelnou průměrnou známku 9,5 bodu na desetistupňové škále. Na hřišti předvedl spoustu technických kousků. Několikrát se dokázal prosadit i přes několik hráčů soupeře a to často v zapeklité situaci.

Livorno - Inter 1:2

"Pokaždé když hraje, tak je schopný si oběhat celý prostor pro útočení sám. Je to kompletní hráč a abosultní světová třída," řekl o něm Mihajlovič. "Odehrál jsem dobré utkání stejně jako celý tým," řekl skromně švédský střelec. Inter vyhrál 2-1 a on krásně nahrál Cruzovi na vyrovnání a sám pak z přímáku zajistil výhru. "Důležité jsou tři body a zvýšení náskoku na druhé AS Řím." Šestnáctibodový náskok je rekordní. V historii Serie A ještě nikdo nebyl větší bodový rozdíl mezi prvním a druhým místem.

pokračování...  


Udinese ve středu ukončilo vítězné tažení a modročerná šňůra výher se zastavila na čísle sedmnáct. Stále však trvá neporazitelnost. Inter neprohrál 33 ligových zápasů v řadě. A aby toho nebylo málo vytvořil další rekord. Ještě nikdo nevyhrál na hřišti soupeřů desetkrát za sebou.

Utkání s Livornem neskončilo zrovna ideálně. V závěru byli vyloučeni Maicon a kouč Mancini. "Nevím, za co byl Maicon vyloučen," nechápal asistent trenéra Siniša Mihajlovič. "Musím jen říct, že Mancini šel k sudímu a chtěl tu situaci vysvětlit. Pak ještě říkal hráčům, jak se mají přeskupit. Nic špatného neříkal. Pokud červenou dostal za to, že opustil vymezený prostor, tak mi to přijde přehnaně drsné." Oba dva dostanou zřejmě stopku na další zápas. To by ani tak nevadilo, kdyby tím dalším zápasem nebylo derby.

"Proti Livornu jsme hráli dobře. Dostali jsme gól ze standardní situace, ale rychle jsme se vzpamatovali a zaslouženě vyhráli"

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/03/07 - Únor - ušlo to
Další článek: 05/03/07 - Adriano je zraněný a proti Valencii hrát nebude
964


Diskuze

205


 
Související články
Inter hraje v sobotu s Livornem