Zlatý míč Interu 2020/21

Kdo byl podle tebe nejlepším fotbalistou Interu Milán v této sezóně? Hlasuj pro pět nejlepších hráčů.

Hlasování

Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 07.06.2021  

Plány Interu se změnily a anglický obránce Ashley Young by mohl v týmu zůstat. La Gazzetta dello Sport píše, že 35letý hráč, který přišel v lednu 2020 z Manchesteru United, by po vypršení smlouvy mohl v tomto měsíci podepsat prodloužení o další rok.

Bývalý anglický reprezentant nasbíral v Serii A 26 startů a pomohl Interu k prvnímu Scudettu po 11 letech. Celkově má za rok a půl v Miláně na kontě 59 zápasů, 5 branek a 9 asistencí. V další sezoně by se mohla novému trenérovi Inzaghimu hodit jeho univerzálnost.

Mirror: “Conte odstrašil Tottenham požiadavkami: €17,5M ročný plat a €116M k dispozícií na prestupové obdobie. Vedenie Spurs okamžite ukončili s Contem jednania, nakoľko by splnenie jeho požiadaviek mohlo vážne ohroziť finančný chod klubu.”

Povedzme si to narovinu, Conte si tak trošku žije vo vlastnom svete a asi si nieje vedomý finančnej situácie vo futbalovom svete.

Inter má již náhradu za Daniele Padelliho. Jednání se dokončují s 38letým Alexem Cordazem z Crotone, který by se tak měl stát pro příští rok gólmanskou trojkou Nerazzurri.

Pro Cordaze to bude návrat tam, kde fotbalově vyrostl, do světa fotbalu totiž odstartoval právě z naší mládežnické akademie. V roce 2004 navíc za Inter odchytal i jeden zápas, a to v Coppa Italia proti Juventusu. Pro Inter je tedy tento nákup velkým plusem z pohledu splnění kvóty hráčů, kteří prošli mládežnickou akademií a musí být součástí soupisky.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.