Aktuální ↓ zprávy ↓
Dnes 18:30
Serie A, 38.kolo
FC TURÍN
INTER
www.eurofotbal.cz
Inter Milán zvládl roli favorita a na vysněné finále Ligy mistrů se naladil tím nejlepším možným způsobem. Porazil totiž FC Turín, který dnes mířil mimořádně nepřesně.

38.kolo Serie A

Atalanta
-:-
AC Monza
Sassuolo
-:-
Fiorentina
Udinese
-:-
Juventus
Lecce
-:-
FC Bologna
Neapol
-:-
Sampdoria
AC Milán
-:-
Verona
FC Turín
-:-
Inter
Cremonese
-:-
Salernitana
Empoli
-:-
Lazio
AS Řím
-:-
Spezia
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 19.06.2022  

Sky Sport: “Inter je pravdepodobne najaktívnejším klubom v prestupoch z celej Európy. Marotta vedel, aká je situácia klubu, čo si budú môcť dovoliť a čo nie. Celé “mercato” má naplánované už dlho, vie presne čo a kedy urobiť. Lukaku už je praktický hráčom Interu, teraz bude celá pozornosť smerovať na Dybalu. Marotta ho chce priviesť za každú cenu.”

Nizozemský novinář Haak informuje, že Inter má hotové fotografie a video k prezentaci Andreho Onany. Čeká se jen na oficiální oznámení a Onana se připojí k Nerazzurri jako volný hráč. Inter si ponechá Handanoviče a uvidí se, kdo je lepší. Prodloužení smlouvy s ním byl důsledek nejistých výkonů Onany po jeho návratu na hřiště.

Marco Barzaghi: “O Dumfriesa sa bijú dva anglické kluby: Chelsea a ManUtd. Inter by ho mohol predať a začal rozmýšľať nad návratom Hakmiho, ktorý v PSG není spokojný a už stihol oznámiť, že by sa rád vrátil. Není to vylúčené, mohlo by sa to spojiť aj s výmenou za Škriniara + peniaze.”

Gazzetta dello Sport: “Lukaku mal v predošlých dňoch dlhý rozhovor s Inzaghim, sľúbil mu, že dá zo seba všetko aby vrátil titul do modročiernej časti Milána a nechal si tak odpustiť zradu z minulého roka.”

Gazzetta dello Sport: “Inter: zajtra posledný videohovor s novým majiteľom Chelsea na spečatenie dohody, bude sa jednať o hosťovanie s príplatkom 10 miliónov €. Následne Lukaku priletí do Milána.”

“Na rade potom bude Paulo Dybala, u ktorého chýba už len dohoda ohľadom bonusov pre agenta.”

“Lautaro zostane. Inter vytvorí jeho vysnívanú útočnú trojicu.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy