Aktuální ↓ zprávy ↓
Středa 29/11/23 21:00
Liga mistrů, ZS 5.z
BENFICA LISABON
INTER
www.eurofotbal.cz
Benfica remizovala v pátém kole skupiny C Ligy mistrů na domácím stadionu s Interem 3:3 a připsala si první bod do tabulky. Lisabonský celek si proti šetřícímu se soupeři vybudoval až třígólový náskok, když se hattrickem blýskl bývalý hráč Nerazzurri Joao Mário, přičemž na prakticky všech brankách měl výrazný podíl i Casper Tengstedt. Italský tým kontroval až po změně stran, a i když se mu úplný obrat dokonat nepodařilo, prodloužil svou sérii neporazitelnosti už na 11 utkání. Český reprezentant David Jurásek strávil zápas na lavičce náhradníků.
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 19.09.2022  

Gazzetta dello Sport: “Inzaghi neriskuje odvolanie, klub oznámil že tréner má maximálnu dôveru. Vedenie verí, že s Inzaghim budú spolupracovať dlhé roky a dokáže zmeniť súčasnú situáciu.”

Daniele Mari (novinár Fc Inter News): “Inzaghi už nemá situáciu pod kontrolou. Dnes v priebehu zápasu zmenil tím asi 4-5x. Škriniar hral na začiatku na pravej strane obrany, potom ho dal do stredu, a nakoniec dohrával na ľavo. Obrana bola na začiatku Škriniar-Acerbi Bastoni, na konci D’ambrosio-De Vrij-Škriniar. Po 30’ vystriedal dvoch hráčov zato, že dostali žltú kartu. Na ľavom krídle dá náhodných hráčov, ale nie Gosensa, pre ktorého je ľavé krídlo prirodzenou pozíciou.”

Pistocchi: “Inter Antonia Conteho sa nie každému musel páčiť, možno nehrali pekný futbal, ale keď nastúpili na ihrisko vždy vedeli čo majú spraviť aby zápas vyhrali. Inzaghiho Inter je presný opak. Chaotický futbal, bez akéhokoľvek nápadu. Tento tím a s touto hrou, nemá nato vyhrať titul. Keby som na mieste Marottu, mám veľké obavy. Neviem či je vhodné aby Inzaghi na lavičke pokračoval.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Onlajny.com
Privace Policy