ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Pátek 30.dubna 2021

Progres Interu pod vedením Suningu je všetkým na očiach, predaj klubu zatiaľ neprichádza do úvahy, napriek tomu že ešte nedávno to vyzeralo byť samozrejmosťou.

Mimochodom, predvčerom priletel Zhang do Milána a potvrdil trénerovi a dirigentom vôľu čínskej spoločnosti pokračovať v práci, ktorá začína prinášať svoje ovocie. Suning hľadá a údajne už našiel bohatých partnerov ktorí pomôžu klubu dostať z finančnej krízy ktorú spôsobila pandémia. Prezident dnes ráno sa taktiež zúčastnil tréningu a pochválil a podporil mužstvo pred koncom sezóny.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.