28/07/04  Inter porazil Juve i AC a vyhrál Pohár Tim
11/08/03  Inter na poháru Birra Moretti nevyhrál
04/04/02  Preview: Inter - Feyenoord
01/11/01  Alberto Fontana v brance, Vieri a Conceicao trénují s týmem
Všechny články
Novinky
19/12/22  Zápas mezi Realem Betis a Interem skončil 1:1. Oba góly padly v posledních sedmi minutách zápasu. Výlet do Sevilly byl pro Nerazzurri dobrou prověrkou, protože se blíží pokračování ligy. Zápas se v prvních deseti minutách rozjížděl pomalu, oba týmy si ve finální třetině vytvořily jen velmi málo šancí. První průnik Nerazzurri přišel ve 12. minutě, kdy Acerbi vyslal Bellanovu, ale Bravo byl u míče dříve. Ve 25. minutě to byli domácí, kteří zkusili štěstí s Ruizem, ale kapitán byl pozorný a střelu bez problémů vyrazil. Před koncem prvního poločasu zbyl čas na Calhanogluovu střelu z hranice pokutového území. Turecký záložník vystřelil směrem na branku z odraženého míče, ale i tentokrát dokázal Bravo jeho pokus zablokovat. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, oběma týmům trvalo několik minut, než se rozkoukaly. První střelu druhého poločasu vyslal Mchitarjan. Armén se razantní střelou z hranice pokutového území snažil poslat Inter do vedení: Bravo si připsal dobrý zákrok. Z volného přímého kopu Realu Betis se snažil prorazit Miranda, ale Handanovič byl na místě. Vše se tak odehrálo v posledních sedmi minutách: nejprve Real Betis poslal do vedení Juanmi, kterému asistoval Joaquín. O 60 sekund později pak Darmian vyrovnávací brankou obnovil vyrovnaný stav. V následujících minutách včetně nastaveného času se toho kromě kola střídání už moc nestalo. REAL BETIS - INTER 1:1 Branky: 83' Juanmi - 84' Darmian BETIS (4-2-3-1): 1 Bravo; 24 Ruibal, 19 Luiz Felipe (66' 38 Marchena), 6 Victor Ruiz (46' 3 Edgar), 15 Moreno (66' 33 Miranda); 18 Guardado (66' 40 Enrique), 37 Dani Perez (46' 35 Felix); 11 Luiz Henrique (46' 7 Juanmi), 8 Fekir, 28 Rodri (66' 17 Joaquin); 9 Iglesias. Substitutes: 13 Rui Silva, 25 Dani Martin, 37 Fran Delgado, 12 Willian Josè, 29 Loren. Coach: Manuel Pellegrini. INTER (3-5-1-1): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 15 Acerbi, 95 Bastoni (89' 47 Fontanarosa); 12 Bellanova (62' 36 Darmian), 23 Barella (89' 50 Stankovic), 20 Calhanoglu (77' 45 Carboni), 5 Gagliardini (62' 14 Asllani), 8 Gosens (62' 32 Dimarco); 22 Mkhitaryan; 9 Dzeko (89' 42 Curatolo). Substitutes: 21 Cordaz, 55 Nascimento Brazao, 45 Carboni, 52 Di Pentima, 53 Biral, 56 Pelamatti, 58 Zuberek. Coach: Simone Inzaghi.
31/08/22  Inzaghi: “Potrebujeme okamžite ďalšieho obrancu. V tíme ich máme 5, potrebujeme ich 6. Nemám nikoho kto by mohol zastúpiť De Vrija. Vedenie vie o všetkom, opakujem im to dookola. Fontanarosa nehral základ ani v Primavere. Očakávam príchod obrancu.”
30/08/22  Gazzetta dello Sport: “19-ročný obranca Fontanarosa z Primavery Interu sa pripojí k prvému mužstvu: vzhľadom na zákaz Zhanga na ďalšie investície, sa mladý Taliansky talent stane jedným z náhradníkov v obrane. Dobrý dojem urobil už v letnej príprave.”
31/07/22  Na stadionu Orogel v Ceseně remizoval Inter ve svém čtvrtém oficiálním přípravném utkání 2:2, přičemž prokázal velký charakter a fyzickou sílu. V druhém poločase byl k vidění i pěkný fotbal. Poté, co Inzaghiho tým po gólech Lacazetta a Cherkiho prohrával o dvě branky, odpověděl v druhém poločase zásahy Lukakua a Barelly. Inter nastoupil na hřiště s Onanou v brance, Barellou, Brozovičem a Calhanogluem ve středu pole a Lukakuem a Lautarem vpředu. V prvním poločase se hrálo intenzivně, fyzicky a tvrdě, přičemž Inter začal získávat převahu až v jeho polovině. Největší šance Nerazzurri v úvodu utkání měli Lukaku, který hlavičkoval do náruče brankáře, a Dimarco, který z výborné pozice levou nohou pálil vedle. Byl to však Lyon, kdo otevřel skóre zásluhou Lacazetta, který se dostal do zakončení po Paquetově přihrávce. Do druhého poločasu nastoupila stejná jedenáctka Interu. Lyon šel do vedení 2:0, když síť Onanovy brány našel střídající Cherki. Inzaghiho svěřenci okamžitě odpověděli, když Lukaku hlavou po Dimarcově přihrávce snížil. Belgičan vyburcoval publikum a Inter poté v 65. minutě po nádherné akci, kterou zahájil Dumfries, vyrovnal. Nizozemec našel Lautara, který nádhernou přihrávkou vnější stranou kopačky přihrál Barellovi. Ital pak krásně přeloboval brankáře Lopese a vyrovnal stav. INTER-LYON 2:2 Branky: 31' Lacazette, 50' Cherki, 51' Lukaku, 65' Barella INTER (3-5-2) 24 Onana (81' 21 Cordaz); 33 D'Ambrosio (58' 36 Darmian), 6 De Vrij, 95 Bastoni (58' 37 Skriniar); 2 Dumfries (12 Bellanova), 23 Barella (74' 5 Gagliardini), 77 Brozovic (74' 14 Asllani), 20 Calhanoglu (58' 22 Mkhitaryan), 32 Dimarco (74' 8 Gosens); 90 Lukaku (68' 9 Dzeko), 10 Lautaro (68' 11 Correa). A disposizione: 1 Handanovic, 46 Zanotti, 47 Fontanarosa, 50 Casadei. Trenér: Simone Inzaghi. LIONE (4-3-3) 1 Lopes; 27 Gusto, 23 Mendes, 4 Lukeba, 3 Tagliafico (71' 12 Henrique); 24 Lepenant, 8 Aouar, 10 Paquetà (77' 9 Dembélé); 20 Tete (46' 18 Cherki), 91 Lacazette (82' 11 Kadewere), 7 Toko-Ekambi (82' 26 Barcola). A disposizione: 30 Pollersbeck, 35 Riou, 2 Diomandé, 21 Da Silva, 32 El Arouch. Trenér: Peter Bosz ŽK: 21' Dumfries, 33' Toko-Ekambi, 36' Brozovic, 40' Bastoni, 46' Paqueta
09/07/05  Alberto Fontana podepsal roční smlouvu s Chievem Verona. 38-letý gólman kritizoval trenéra Manciniho a v Interu mu nebyla prodloužena smlouva.
19/02/05  Obafemi Martins nebyl povolán k duelu s Udinese. Trápí ho ledviny. Odděleně trénují Francesco Coco a Alberto Fontana, kterého stále bolí záda.
04/02/05  Dalším, kdo onemocněl chřipkou je Belozoglu Emre a Giuseppe Favalli. Vedle Francesca Tolda a Julia Cruze jsou na seznamu tak čtyři hráči. Stejné onemocnění již překonal Kily Gonzales. Alberto Fontana po zranění zad začal znovu trénovat.
09/12/04  Proti Sieně nemůže kvůli distancu za červenou kartu chytat Toldo. Mancini prohlašoval, že bude chytat Fontana, ale protože Carini proti Anderlechtu nezklamal, není to tak jisté. Hrozba čtvrté žluté karty a nasledné stopky visí nad Favallim, Materazzim, Stankovičem a van der Meydem.
10/10/04  V přátelském zápase porazil v sobotu 9.10. Inter francouzský klub Nice 1:0 brankou van der Meydeho z 55.minuty. Na trávníku stadiónu Municipal du Ray hráli nerazzurri v tomto složení: 12 Fontana, 2 Burdisso, 3 Coco, 4 Marino, 11 Mihajlovic, 5 Pasquale, 6 C.Zanetti, 10 Veron, 7 van der Meyde, 8 Vieri, 9 Rebecchi (Zé Maria 46). Červenou kartu viděl Pasquale.
09/06/04  Alberto Fontana, 37-letý náhradní brankář, prodloužil o rok smlouvu v Interu. Podle svých slov je v klubu spokojen.