24/07/01  Pravděpodobná sestava
13/06/01  Obranu posílí Argentinec Nelson Vivas
Všechny články
Novinky
28/07/16  Ani ve čtvrtém přípravném utkání nedokázali černomodří zvítězit a remizovali s argentinským Estudiantes 1:1. Momentálně je nicméně určitě důležitější zlepšený výkon mančaftu než skóre. Zejména Nagatomo se tentokrát nebál pomáhat ofenzivě, což přineslo ovoce již ve čtvrté minutě, když Japonec propálil gólmana soupeře po tom, co mu Melo propustil Palaciovu přihrávku. Ještě v první půli ale svěřenci bývalého obránce nerazzurri Nelsona Vivase srovnali, v malém vápně se ocitl při přímém kopu trestuhodně nepokrytý kapitán Desabato, který hlavou nedal Handanovičovi šanci.

INTER: Handanovič (Carrizo) – D´Ambrosio, Miranda (Bakayoko), Ranocchia, Nagatomo – Biabiany (Zonta), Melo (Santon), Kondogbia (Bessa), Erkin (della Giovanna) – Palacio © (Pinamonti), Jovetič (Miangue).

09/01/03  Podrobné vyšetření ukázalo, že koleno Nelsona Vivase není vážně zraněné.
17/12/02   Zranění Materazzi, Coco a Vivas se již zapojili do normálního tréninkového procesu. Okan a Morefo se podrobují intenzivnímu "aerobic session" a Dalmat má speciální tréninky.
15/01/02  Po té, co nevyšel přestup Paola Negra z Lazia, jedná Inter s Ghanským obráncem Mohammedem Gargem. Dvacetišestiletý hráč Udinese by měl doplnit řady nerazzurri, dřív než trenéra Cupera postihne další zranění obránců. Po zranění Materazziho, Šimiče a Vivase musel do obrany poslat i záložníka Di Biagia.
25/10/01  Argentinec Nelson Vivas je mimo hru na dva mesice. Dvaatricetilety obrance ma po derby potize s kolenem.
13/06/01  Nelson Vivas se dnes upsal Interu na dva roky.
12/06/01  Nelson Vivas, argentinsky fotbalista kteemu skoncila prave smlouva v Arsenalu, prohlasil, ze by si rad zahral italskou Serii A a nyni jedna s Interem.