FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM

2021/2022
Trent Sainsbury
Trent Lucas Sainsbury
Austrálie
29let, 05.01.1992
Pozice: Obránce
 183m

Smlouva do: 30.06.2017
Číslo dresu v sezoně:  
Kariéra
Sezona KlubČ.Liga Mezinárodní poháryItalské poháry
2021/2022  Inter 0 0 0 0 0 0
Celkem  Inter  0 0 0 0 0 0
Podrobně zápasy za Inter v sezoně
Fotogalerie Trent Sainsbury
Články
Všechny články
Novinky
19/04/17  Jakmile se Interu výsledkově přestalo dařit, trenér Pioli se ocitl jednou nohou na odchodu. Ovšem GdS tvrdí, že v červnu má být také prodána značná část kádru. Jedná se především o ty, kteří příliš času na hřišti nedostávají – Carrizo, Sainsbury,Nagatomo, Santon, Palacio, Biabiany. Dále v seznamu figuruje Murillo vzhledem k zajímavým nabídkám ze zahraničí a Brozović kvůli svému nevhodnému chování. Mluví se také o dvojici Banega-Perišić, ale ti prý odejdou jen v případě vysoké nabídky.
21/03/17  V lednu přišel do Interu překvapivě australský obránce Trent Sainsbury: "Vlastně jsem neměl na výběr. Kvůli novým pravidlům ohledně cizinců v čínské lize, kdybych zůstal, tak nehraji. Mohl jsem tam tedy být dál, trénovat a nehrát. Nebo jsem mohl jít do Interu, trénovat a mít šanci si zahrát. Kdo by odmítl Inter? Odehraný čas je důležitý, to ví všichni. Naposledy jsem hrál v listopadu, díky tomu nejsem v top formě. Zároveň jsem dost nervózní. Sám sobě musím dokázat, že sem patří. Serie A není čínská liga. Fyzicky jsem v pohodě, takticky je to horší."
01/02/17  Inter získal z přáteleného čínského klubu Jiangsu Suning na hostování australského 25letého obránce Trenta Lucase Sainsburyho. Smlouvu podepsal do konce sezony. Sainsbury za reprezentaci odehrál šestnáct zápasů a vstřelil dvě branky. Inter za hostování klubu, který také vlastní holding Suning, zaplatí 1 milion eur.
Vrátit se na aktuální soupisku