FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM

Novinky
30/01/17  Loris Zonta, člen primavery, odchází na rok a půl dlouhé hostování do Pisy, která hraje Serii B. Oficiálně to potvrdil toskánský klub. "Cítím se připravený. Primavera nemá kvalitu jako Serie B, jsem si jistý, že se adaptuji. S Manajem jsem loni hrál, je to dobrý kluk, těším se na něj. Trenér Stefano Vecchi mi radil ať jsem jdu, protože zde dostanu prostor na to se zlepšit."
09/01/17  Mladíci ani na třetí pokus v této sezoně nedokázali zdolat AS Řím. V prvním zápase semifinále poháru totiž podlehli Římanům 1:0. O jedinou branku utkání vstřelil ještě v první půli Tumminello. Šanci na nápravu budou mít černomodří v domácí odvětě 25. ledna.

ROMA-INTER 1-0
Branky: Tumminello (37')
INTER: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Miangue; Awua (46' Rivas), 4 Carraro, 8 Zonta; 10 Emmers (85' sh Piscopo); 11 Bakayoko (66' Belkheir), 9 Pinamonti.

19/12/16  Junioři v posledním kole kalendářního roku 2016 cestovali do Boloni. Po celé utkání měli hosté víc z hry, ale skórovat se jim povedlo až ve druhé půli. Postaral se o to Belkheir prudkou střelou zpoza pokutového území. Rossoblu měli pak na kopačce vyrovnávací branku, šanci ovšem nevyužili. V nadstaveném čase se k přímému kopu postavil ostrostřelec Pinamonti a pěknou střelou kolem zdi stanovil konečné skóre duelu na 0:2. Nerazzurri stráví Vánoce na předních místech tabulky a do akce se vrátí 14. ledna zápasem s FC Janov.

Bologna 0:2 INTER
78' Belkheir, 93' Pinamonti

Di Gregorio - Mattioli, Gravillon, Vanheusden (Carraro), Miangue - Zonta, Awua (Bollini), Rivas - Bakayoko, Pinamonti, Piscopo (Belkheir).

19/11/16  Stefano Vecchi se vrátil ke kormidlu Primavery po krátké anabázi u prvního týmu. Utkání proti Novaře nezačalo pro domácí špatně, ale první tutovku měli v 39. minutě hosté. Dekić ovšem vytáhl výtečný zákrok. Několik vteřin před koncem první půle poslal hosty po pěkném sólu Chaija. Šance pak měla obě mužstva, radovali se ovšem domácí zásluhou důrazného Pinamontiho. Deset minut před koncem duelu ale nedokázala obrana nerazzurri odklidit míč do bezpečí, což potrestal Agyemang. Po osmém kole tak mají hoši na kontě pořád osmnáct bodů za šest výher a dvě prohry.

INTER-NOVARA 1:2
Pinamonti (71') - Chajia (45+2'), Agyemang (80')
INTER: Dekić; Gravillon, Lombardoni, Yao (71' Bollini); Bakayoko, Zonta, Awua (27' Carraro), 10 Danso (58' Piscopo), Rivas; Pinamonti, Belkheir.

30/10/16  V pátek se na Stadio Olimpico v Římě střetlo místní AS s Interem, aby se rozhodlo o držiteli trofeje pro vítěze Superpoháru výběrů do 19 let. Nerazzurri měli vlkům co oplácet, tři týdny zpátky totiž v lize právě s nimi prohráli zatím jediné utkání sezony 2:0. Už v sedmé minutě mohli jít hosté do vedení, ale Pinamontiho zázračně vychytal Crisanto. V 37. minutě šli zásluhou Marchizzu domácí do vedení, když i se štěstím proměnil pokutový kop nařízený po faulu Gravillona. Další branku přidal Tumminello po zhruba hodině hry po tom, co Awua ztratil míč ve středu pole. Stejný hráč se trefil i o třináct minut později, když dokonale umístěnou hlavičkou nedal Di Gregoriovi šanci. Tečku za utkáním dal Keba v samém závěru. Domácí tedy vyhráli rozdílem třídy, což je vzhledem na vyrovnanost utkání obzvláště kruté pro kluky kolem Stefana Vecchiho. To po souboji uznal pro Sportitalia i kapitán giallorossi De Santis: „ Výsledek je trochu zavádějící, Inter dlouho držel jen jednogólové manko. Kdy jsme pochopili, že vyhrajeme? Za stavu 3:0“. Římský výběr zvedl nad hlavu trofej a potvrdil, že v Itálii patří v posledních letech mezi nejlepší.

ROMA 4:0 INTER
Marchizza (37'), Tumminello (62', 75'), Keba (87').
Inter: Di Gregorio; Gravillon, Vanheusden (79' Mattioli), Lombardoni (64' Bollini); Bakayoko, Zonta, Awua, Rivas, Miangue; Pinamonti, Butic (56' Belkheir).
28/09/16  Trenér Frank de Boer bere do Prahy na zápas se Spartou 20 hráèù: Handanovi4, 30 Carrizo, 46 Berni - 13 Ranocchia, 15 Ansaldi, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio, 55 Nagatomo, 95 Miangue - 5 Melo, 17 Medel, 19 Banega, 27 Gnoukouri, 91 Zonta - 8 Palacio, 9 Icardi, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva.
28/07/16  Ani ve čtvrtém přípravném utkání nedokázali černomodří zvítězit a remizovali s argentinským Estudiantes 1:1. Momentálně je nicméně určitě důležitější zlepšený výkon mančaftu než skóre. Zejména Nagatomo se tentokrát nebál pomáhat ofenzivě, což přineslo ovoce již ve čtvrté minutě, když Japonec propálil gólmana soupeře po tom, co mu Melo propustil Palaciovu přihrávku. Ještě v první půli ale svěřenci bývalého obránce nerazzurri Nelsona Vivase srovnali, v malém vápně se ocitl při přímém kopu trestuhodně nepokrytý kapitán Desabato, který hlavou nedal Handanovičovi šanci.

INTER: Handanovič (Carrizo) – D´Ambrosio, Miranda (Bakayoko), Ranocchia, Nagatomo – Biabiany (Zonta), Melo (Santon), Kondogbia (Bessa), Erkin (della Giovanna) – Palacio © (Pinamonti), Jovetič (Miangue).

25/07/16  V americkém Eugene odstartovalo Internazionale působení v turnaji International Champions Cup prohrou 1:3 s Paříž Saint-Germain. Úřadující francouzský mistr se dostal do vedení zásluhou dorážky Auriera, nicméně Jovetič v závěru první půle po ruce ve vápně nechytatelně proměnil pokutový kop. V 61. minutě poslal PSG do vedení z přímého kopu Kurzawa a tři minuty před koncem stanovil skóre hlavou svým druhým gólem Aurier. Ze zdravotních důvodů nebylo trenérovi k dispozici trio Icardi, Ansaldi a Gnoukouri.

INTER: Handanovič (Carrizo) – D´Ambrosio, Ranocchia, Miranda, Erkin (Santon)– Biabiany (Pinamonti), Melo, Kondogbia (Zonta), Nagatomo (Bakayoko) – Palacio, Jovetič.

19/02/16  22 hráčů nominoval trenér Roberto Mancini na zítřejší utkání se Sampdorii Janov: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni - 5 Jesus, 21 Santon, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo, 56 Popa - 27 Gnoukouri, 31 Zonta, 77 Brozovic, 83 Melo - 8 Palacio, 9 Icardi, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 23 Eder, 44 Perisic, 97 Manaj.