ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Čtvrtek 19.srpna 2021

Arturo Vidal údajně odmítl další možný odchod z Interu, protože chce zůstat na San Siru a bojovat o místo v sestavě. Inter údajně doufá, že se chilského záložníka zbaví, protože v současné době blokuje případné další aktivity na přestupovém trhu, přičemž nejkonkrétnějším příkladem je příchod Nahitana Nandeze.

Nerazzurri nemohou uzavřít dohodu s Cagliari a uruguayským záložníkem, protože na výplatní listině klubu je dostatek záložníků a Vidal odejít nechce.

Radja Nainggolan přestoupil do Antverp v rodné Belgii, zatímco Joao Mario se přesunul do Porta. Očekává se, že minimálně jeden z dvojice Vidal a Vecino je bude následovat.

Simone Inzaghi chce údajně Vecina v týmu udržet, zatímco Vidal případné nabídky odmítá a hodlá na San Siru zůstat. Chilan při svém příchodu před sezonou 2020-21 podepsal smlouvu na 7 milionů eur ročně, která vyprší příští rok. La Tercera uvádí, že Vidal odmítl nabídky Flamenga a Clubu America, předtím odmítl přestup do Interu Miami v MLS.

Úterý 17.srpna 2021

O záložníka Cagliari Nahitana Nandeze se zajímají Tottenham Hotspur a West Ham United, ale on je stále rozhodnutý přestoupit do Interu. Uruguayský reprezentant tvrdí, že mu byl v létě přislíben přestup na San Siro a odmítá všechny ostatní alternativy. Nedostavil se ani na přátelský zápas a trénuje odděleně od zbytku týmu.

Podle deníku La Repubblica je pravda, že se o Nandeze ucházely Tottenham a West Ham, ale on má své srdce upnuté na Inter a nehodlá ustoupit. Problém je v tom, že Nerazzurri se začali zaměřovat na jiné cíle a po odchodu Romelua Lukakua zjistili, že nový útočník je pro ně větší prioritou.

Pondělí 26.července 2021

Gazzetta dello Sport: "Inter uzavrie prestup Nandéza v strede týždňa, kedy je naplánované stretnutie s vedením Cagliari. Všetko urýchlil Inzaghi, ktorý trval natom aby mal hráča k dispozícií najneskôr začiatkom augusta."

Středa 21.července 2021

Cagliari potvrdilo příchod obránce Dalberta. Brazilec přichází na hostování z Interu, vyjednána byla opce na přestup za 7 mil. eur.

Pravděpodobně to není poslední přesun na této trase. Oba kluby vyjednávání o přestupu Nainggolana, Inter má zase velký zájem o záložníka Nandeze.

Nahitan Nández je stále spojován s Interem a jeho agent Pablo Bentancur příchod k Nerazzurri nevylučuje. "Jsme poctěni zájmem Interu. Prezident Cagliari Giulini nám v sezóně slíbil, že když se Cagliari zachrání v Serii A, nebude Nándezovi stát v cestě, pokud zavolá velký klub. Prezident má navíc s Interem skvělý vztah, což dokazují poslední přestupy. Takže uvidíme." Řekl jeho agent.

Inter se před několika dny dohodl s Cagliari na hostování Dalberta s opcí na 7 milionů eur. Řeší se i Radja Nainggolan, který by také rád přešel do Cagliari natrvalo. Příchody těchto hráčů by tak mohly znamenat upevnění vztahů s Cagliari, což je důležité, jelikož o Nándeze má velký zájem i anglický Leeds United.

Středa 9.června 2021

Corriere dello Sport: "Nahitan Nandéz je krôčik od prestupu do Interu. Do Cagliari by naopak mali zamieriť Nainggolan a Vecino + traja mladíci z akadémie aby Inter dorovnal vysokú cenu urugajského záložníka. Je to operácia na ktorej Inter a Cagliari pracujú už dlho a želajú si ju čo najskôr dokončiť."

Středa 4.června 2014

Inter snaží získat z Manchesteru United na hostování s opcí (12 milionů eur) Javiera Hernandeze. Anglický klub však chce pouze trvalý přestup hned. Stále se vedou jednání o Fernandu Torresovi z Chelsea. Oba dva najednou si ale Inter nemůže dovolit koupit.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.