ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Pondělí 29.listopadu 2021

Sport Mediaset: "Inter uzaviera prestup francúzského obrancu Sarr, ide o hosťovanie s opciou na odkup. Hráč strávil aj s jeho agentmi večer v Miláne. Pripojiť by sa mal v januári, rieši sa ešte výška opcie, no mala by sa pohybovať okolo €15M."

Pondělí 30.dubna 2018

Podle trenéra Neapole hrozí Serii A, že ztratí fanoušky. "Koho by bavilo fandit týmům, kterým není dovoleno vyhrávat. Toto není jako v Premier League," řekl Maurizio Sarri. Na tiskové zápasu byl dotázán na kontroverzní zápas Interu s Juventusem. "Fanoušci jsou znechuceni a už nevěří v dobrou víru rozhodčích. Myslíme jen na naše výkony a na nic dalšího myslet nechci," řekl kouč, který se tomuto tématu chtěl raději vyhnout. I jeho tým přišel velmi brzo v důležitém utkání o hráče kvůli vyloučení. Koulibaly viděl červenou kartu již po osmi minutách. Neapol pak dostala od Fiorentiny tři branky. "Naší jedinou nadějí je, že v životě musí všechno jednou skončit. Dříve nebo později nadvláda skončí. V Premier League vyhrává každý rok někdo jiný a u fanoušků, jejichž tým má naději na úspěch, roste jejich láska k týmu. V Itálii je to jinak, fandí se tu týmům, které nikdy nevyhrají."

Středa 20.ledna 2016

Trenérovi Neapole hrozí za incident po druhé brance Interu velký trest. Spekuluje se, že by mohl dostat zákaz činnosti až na dva měsíce. Sarrimu se nelíbily výroky rozhodčího a při oslavách to vypadalo, že se chystá inzultovat trenéra Interu Roberta Manciniho. Kouč SSC měl již v minulosti ve své kariéře i jiné prohřešky. Například, řekl že se fotbal stal sportem pro homosexuály a hlavně v Itálii, že se píská každý kontakt.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.