Inter Milán utrpěl v prvním zápase play-off Ligy mistrů na hřišti Bodo/Glimt porážku 1:3. Norští hráči využili umělý trávník a rychle se ujali vedení. Francesco Pio Esposito vstřelil čtvrtý gól v soutěži, ale nestačilo to na bod. Tým trenéra Cristiana Chivu tak stojí před těžkým návratem na San Siru. Bodo/Glimt už předtím porazilo Atlético Madrid a Manchester City v základní skupině.
Překvapivá prohra přišla navzdory dobré formě Nerazzurrů v posledních týdnech. Navíc Lautaro Martínez utrpěl zranění lýtka a pravděpodobně vynechá odvetu. Sky Italia informoval, že argentinský útočník podstoupí v pátek detailnější vyšetření, ale Chivu naznačil, že zranění může být vážné. Lautarova absence bude obrovskou ranou pro útok Interu. Chivu musí rychle analyzovat chyby a najít řešení. Fanoušci nyní doufají v zázrak v Miláně.
Tuttosport označuje situaci za kritickou pro postup do osmifinále. Inter musí být v odvetě maximálně efektivní v útoku. Obrana ukázala slabiny, které Norové krutě potrestali.







Poslední vzájemné zápasy

Norský celek začal hlavní fázi remízou v Praze, ale na rozdíl od Slavie v posledních třech kolech zabojoval a z předposledního místa proklouznul do vyřazovací fáze. V ní tedy Bodö/Glimt vyzve loňského finalistu Inter Milán, kterému chyběl bod k tomu, aby postoupil přímo do osmifinále, a který zažívá výsledkově bezchybný únor.

