Liga mistrů: Bayern Mnichov - Inter Milán 2:0

01/11/22 - Před posledním zápasem základní skupiny C bylo ovšem již rozhodnuto. Bayern skupinu vyhrál, Inter postupoval spolu s ním do osmifinále s druhého místa a tak si mohl trenér Simone Inzaghi dovolit pošetřit některé hodně vytěžované hráče. V Allianz Aréně se nehrálo nikterak atraktivní a dramatické utkání a německý mistr ho nakonec i zaslouženě vyhrál 2-0. Nerazzurri si vypracovali pár velkých šancí, v první půli minul zblízka Martinez, v druhém poločasu neplatil gól Acerbiho kvůli ofsajdu a v závěru ve vyložené pozici hlavičkoval Džeko těsně nad.