Gosens: Po zranění to již nejde tak hladce, chci do základu

24/03/23 - Gosens: “Moja kariéra bola pred tým ako rozprávka: neustále sa zlepšovala, bol som vychvaľovaný ako ešte nikdy predtým. Z ničoho nič som v Atalante začal byť považovaný za jedného z najlepších krídelných hráčov Európy. Obliekal som dres Nemecka a podarilo sa mi zahrať EURO v hlavnej zostave.”

“Potom však prišlo zranenie. Po prestupe do Interu som hrával veľmi málo a zdalo sa, že všetky doterajšie úspechy boli len výsledkom náhody. Z ničoho nič niesi nikto. Gosens? Dnes by Vám odpovedali že ako hráč už neexistuje. Prežiť tieto vecí bolo za tento rok veľmi náročné.”

“V živote sa musíte vždy vedieť znovu postaviť, inak ste skončili. Moja mentalita sa teraz výrazne zmenila. Chcem sa za každú cenu dostať na Euro v Nemecku, viem že nato mám a že to dokážem. Moje šance by sa zvýšili tým že by som v Interi hrával základ a momentálne je to jeden z mojich hlavných cieľov. Dokážem to. Nikdy som ani na sekundu neoľutoval že som si vybral práve Inter.”

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy