Fond Oaktree musí udržet Inter na světové úrovní, aby mohl vydělat

22/05/24 - Giudice (Corriere dello Sport): "Prechod vlastníctva do rúk amerického fondu Oaktree by nemal znepokojovať fanúšikov, naopak mali by im byť vďačný. Práve Američania zachránili Inter a Suning pred krachom, keď im v roku 2021 poskytli pôžičku, ktorú do dnešného deadlinu nedokázal Suning splatiť. Z Milána kolujú správy že Oaktree nechce predať Interu okamžite, verí že jeho hodnota v priebehu 2-3 rokov bude ešte výrazne vyššia."

"Keď sa nato pozrieme logicky, ak chce Oaktree na Interi zarobiť a zvýšiť jeho hodnotu, musí zabezpečiť aby Inter napredoval vo svete minimálne tak ako doteraz. Z toho vyplývajú správy o tom, že Američania si chcú udržať celý manažérský tím vrátane Marottu, s ktorým sú už dlhodobo v kontakte a plne mu dôverujú. Rovnako by nedávalo zmysel aby rozpredávali tím alebo podobné vecí, Oaktree musí udržať značku Interu na svetovej úrovni v prvom rade kvôli vlastným záujimom."

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy