11/02/26 - Benjamin Pavard se s největší pravděpodobností v létě vrátí do kádru Interu Milán. Francouzský obránce momentálně hostuje v Olympique Marseille, ale tamní vedení není spokojeno s jeho výkony a nehodlá aktivovat opci na trvalý přestup ve výši 15 milionů eur.
Pavard byl podroben ostré kritice francouzských médií zejména po debaklu 0:5 s Paris Saint-Germain. V letošní sezóně odehrál za Marseille 26 zápasů, v nichž si připsal jeden gól a tři asistence. Jeho návrat by mohl zkomplikovat plány Interu na prodej, protože klub doufal v zisk financí pro další nákupy.
Pavard má v Miláně platnou smlouvu až do června 2028, což klubu dává určitou jistotu. Trenér Cristian Chivu bude muset v létě vyřešit, zda pro zkušeného stopera najde místo v rotaci. Sám hráč doufal, že mu angažmá v Ligue 1 pomůže k nominaci na mistrovství světa 2026. Situaci monitorují i další kluby, ale momentálně vše nasvědčuje jeho návratu na San Siro. Inter bude muset v případě jeho setrvání upravit soupisku pro příští ročník Serie A.
Autor: Lukáš Pekárek
Poslední novinkyInter ochotný zahrnout Frattesiho do výměnného obchodu za Manciniho z AS Řím
Zieliński potvrdil odchod Dumfriese do Realu
Jak Dumfries upoutal zájem Realu Madrid
Inter věří, že má u Palestry výhodu před Premier League
Dumfries absolvoval lékařskou prohlídku v Realu Madrid
Inter stupňuje snahu o zisk Curtise Jonese z Liverpoolu
Inter za Palestru nabídne Atalantě obří částku
Marotta otevřeně o svém konci v Juventusu a o tom, proč Inter zariskoval s Chivuem
