23/02/26 - Federico Dimarco na předzápasové tiskové konferenci před odvetou s Bodo/Glimt zdůraznil, že Inter musí od první minuty vsadit na ofenzivu a maximální koncentraci. Vzhledem k prohře 1:3 z prvního utkání je podle něj prioritou vstřelit první gól a pokusit se dvougólové manko smazat co nejrychleji, jak to bude možné. Zároveň varoval před smrtícími protiútoky norského soupeře, které byly jejich hlavní zbraní v průběhu celé sezony Ligy mistrů.
Dimarco si pochvaluje spolupráci s trenérem Cristianem Chivuem i asistentem Aleksandarem Kolarovem, od kterých jako bývalých levých obránců dostává cenné rady pro svou hru. Vyjádřil také velkou podporu spoluhráči Piu Espositovi, jehož pracovitost a přístup označil za příkladné a zasloužené. Směrem k soupeři projevil respekt a připomněl, že výsledky Bodo/Glimt, včetně výher nad Manchesterem City a Atléticem Madrid, nejsou dílem náhody, ale důkazem jejich kvality a struktury. Zápas na San Siru vnímá jako povinnost ukázat pravou tvář Interu a bojovat o postup až do konce, stejně jako cítí povinnost s italskou reprezentací postoupit na mistrovství světa.
Autor: Lukáš Pekárek

Poslední novinkyInter ochotný zahrnout Frattesiho do výměnného obchodu za Manciniho z AS Řím
Zieliński potvrdil odchod Dumfriese do Realu
Jak Dumfries upoutal zájem Realu Madrid
Inter věří, že má u Palestry výhodu před Premier League
Dumfries absolvoval lékařskou prohlídku v Realu Madrid
Inter stupňuje snahu o zisk Curtise Jonese z Liverpoolu
Inter za Palestru nabídne Atalantě obří částku
Marotta otevřeně o svém konci v Juventusu a o tom, proč Inter zariskoval s Chivuem
