Inzaghimu má skončit saúdského dobrodružství, promluvil o Interu

19/05/26 - Italský stratég Simone Inzaghi podle všeho předčasně ukončí své angažmá v saúdskoarabském celku Al-Hilal. Ačkoliv loni v létě podepsal lukrativní dvouletou smlouvu s astronomickým platem 26 milionů eur za sezonu, po posledním zápase ročníku by měl podle informací portálu TuttoMercatoWeb na lavičce skončit. Za jeho brzkým odchodem stojí údajně nedávná změna majitelů klubu, ale také velká nespokojenost s výkony některých velmi drahých letních posil, z nichž očekávání nenaplnil především útočník Darwin Núñez.

Inzaghi se tak po necelém roce vrací na trenérský trh a spekuluje se o jeho návratu do Evropy. V nedávném rozhovoru se kouč navíc upřímně vrátil ke svému loňskému loučení s milánským Interem. „Všechno se seběhlo velmi rychle. Dva dny po Mnichově jsme se sešli u Marotty, nechyběli ani Ausilio s Baccinem. Vyjádřil jsem potřebu změny, protože jsem zkrátka cítil, že se jeden cyklus uzavřel. Vedení chtělo pokračovat, ale mé rozhodnutí pochopilo. Rozešli jsme se jako přátelé a stále jimi jsme. Kdybychom ale tehdy vyhráli Ligu mistrů, v Interu bych zůstal,“ prozradil Inzaghi.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2026 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy