Pavard se po nevydařeném hostování vrací, v Interu s ním ale nepočítají

19/05/26 - Francouzský obránce Benjamin Pavard se po skončení hostování oficiálně rozloučil s Olympique Marseille a vrací se do Interu Milán. Jeho působení na jihu Francie, kam zamířil v poslední den loňského letního přestupového okna, bylo bohužel spíše zklamáním. Marseille se tak podle očekávání rozhodla nevyužít opci na trvalý přestup ve výši 15 milionů eur.

Pokud Pavard chtěl být na očích kvůli nominaci na MS, tak se mu jeho návrat do vlasti nevyvedl. Do Ameriky nepojede.

Hráč se s francouzským klubem rozloučil emotivním vzkazem na Instagramu, kde označil nošení dresu Marseille za nezapomenutelnou zkušenost a poděkoval fanouškům za podporu. Realita pro něj je však nyní velmi složitá. Vrací se do Interu, kde má platnou smlouvu s tučným platem 5 milionů eur ročně až do roku 2028. Vedení Nerazzurri mu však už stihlo jasně sdělit, že s ním do budoucna na San Siru nepočítá a nadcházející týdny se ponesou ve znamení hledání nového působiště. Kvůli klesající tržní hodnotě a nevydařenému poslednímu roku ale zřejmě nebude snadné najít vhodného kupce.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2026 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy