Nagatomo: Na konci měli tlak, ale vyhráli jsme

04/02/16 - "Za výhru jsem rád," prohlásil po utkání s Chievem pro Inter Channel Japonec Nagatomo. "Vyhráli jsme, přestože jsme posledních deset minut byli pod tlakem. Nemusíme se tak koukat na ostatní týmy, které jsou kolem nás v tabulce. Musíme tvrdě pracovat a myslet pozitivně."

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2026 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy