Serie A: Inter - Atalanta Bergamo 2:2

25/09/21 - Inter vzrušující lombardskou bitvu nevyhrál, musí být rád za získaný jeden bod a to i přesto, že mohl v 85.minutě utkání rozhodnout z penalty a měl i další velké šance. Vyhrát chtěla ale i Atalanta Bergamo a v napínavém duelu dokonce dala na konci zápasu třetí branku. Až díky VARu nakonec neplatila.

Černomodří šli do vedení brzkou a krásnou brankou Lautara Martíneze. Vypadalo, že mají zápas pod kontrolou, ale po půl hodině zařadili hosté vyšší rychlostní stupeň a díky střelám z dálky dokázali skóre ještě do přestávky otočit. Pak to dlouho vypadlo, že Inter nedokáže najít odpověď na velmi dobře hrajícího soupeře. Inzaghi ale vystřídal a s novou krví převzal jeho tým otěže zápasu. Z tlaku dokázal vytěžit vyrovnávací gól Džeko, Atalanta hrozila z brejků. Rozhodnout zápas mohl po ruce z penalty Dimarco, ale nastřelil břevno. Opařený Inter po pár minutách inkasoval, ale gól naštěstí neplatil. V závěr mohl rozhodnout Džeko, ale hlavou minul.

Autor: Lukáš Pekárek

Související zápas
Sobota 25/09/21 18:00
Serie A, 6.kolo
INTER
ATALANTA
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy