Proč Steven Zhang řekl, že klub není na prodej?

28/10/22 - Také se ptáte proč prezident Interu Steven Zhang včera veřejně prohlásil, že klub není na prodej, přestože se všude mluví o opaku? Nedávné zprávy v médiích upozorňovaly na to, že Suning v posledních týdnech spolupracoval s americkými bankami Raine Group a Goldman Sachs, což naznačovalo, že pro klub hledal kupce. Jiné zprávy to popíraly a uváděli, že rodina Zhangů pouze hledá nového partnera pro získání menšinového podílu.

Jak podrobně uvádí La Gazzetta dello Sport, Zhangovo včerejší prohlášení, že Inter není na prodej, lze vysvětlit situací jeho otce Jindonga v Číně. Šéf Suningu vyšel z celostátního sjezdu komunistické strany, který se konal minulý týden, v silné pozici a tato zvýšená stabilita se projevila i na podnikání společnosti.

Cílem prozatím stále zůstává nalezení nového partnera pro minoritní podíl a k tomuto cíli byly pověřeny dvě americké banky.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy