Report: Salernitana - Inter 1:1

Další komplikaci v boji o Ligu mistrů zaznamenal Inter, který veze ze hřiště Salernitany jen bod. Nerazzurri přitom dlouho vedli, ale do kolen je srazil v devadesáté minutě jejich bývalý hráč Antonio Candreva.

Remíza 1:1 není pro Inter ani trochu dobrým výsledkem a navíc v generálce na čtvrtfinále Ligy mistrů proti Benfice to není kdovíjaké povzbuzení. Inter přitom v Salernu rychle vedl, dlouho diktoval tempo a mířil za třemi body.

Inter položil základy předpokládaného vítězství hned v samotném začátku. V 6. minutě Lukaku sklepl hlavou balón a Robin Gosens rovnou z první rozjásal hostující příznivce. Lepší začátek si Inzaghiho svěřenci nemohli přát a fanoušci čekali, že je jen otázkou času, než se podaří vstřelit další branku. Jenomže aktivita Interu trochu pohasla a pokud si milánští něco vytvořili, stál v cestě nestárnoucí brankář Ochoa. Ve 32. minutě tak učinil po hlavičce Correy a už po změně stran lapil i pokus Barelly.

Nerazzurri měli několik možností výsledek pojistit, ale Ochoa odolával. A když už se mexického "fantoma" podařilo překonat, zasáhla branková konstrukce, jako v případě Mchitarjana nebo Lukakua. Nutno podotknout, že při Salernitaně stálo velké štěstí.

Branková konstrukce zvonila i na druhé straně a i Inter okusil fortunu, když Diova rána skončila na břevně. Ochoa i v závěru deptal milánské střelce a v nastavení uštědřil hostům nečekaný zásah jejich bývalý hráč Antonio Candreva. Jeho centr od lajny zaplaval směrem do branky a skončil v síti. Na reakci měli Milánští pramálo času a navíc se z Candrevova direktu nevzpamatovali a na své konto zapsali další ztrátu.