Venku35.094
    Nejvíce
    Doma78.124
    Venku70.000
    18' Vieri, 52' Ronaldo, 55' Ronaldo
    Zlute karty: Di Biagio, Cordoba, C. Zanetti - Zanchi, L.Colucci
    Střely na bránu: 5-2
    Rohy: 5-3
    Divaci: 47.728
    Rozhodci: Treossi

INTER (4-4-2): Toldo 6, J.Zanetti 7, Cordoba 6, Sorondo 6.5, Gresko 5.5, Conceicao 6, C.Zanetti 6.5 (79' Emre), Di Biagio 6.5, Guglielminpietro 7, Ronaldo 7.5 (75' Kallon), Vieri 7.(12 Fontana, 21 Georgatos, 8 Farinos, 10 Seedorf, 78 Ventola). Trener: Cuper

VERONA (3-4-2-1): Ferron 6, P.Cannavaro 5, Zanchi 5.5, Gonnella 6, Oddo 5, Italiano 5 (62' G. Colucci 5.5), L.Colucci 6.5, Seric 5, Camoranesi 5.5, Mutu 6, Frick 5 (32' Gilardino 5). (16 Pegolo, 3 Teodorani, 30 Cassetti, 19 Salvetti, 11 Montano). Trener: Malesani 6.

Ronnie

V dohrávaném 6.kole hostil Inter znovu Veronský tým. Po Chievu přijelo na San Siro Hellas Verona. Odjelo s debaklem. Znovu se ukázalo, že Inter je v nebývalé formě. Hlavně jeho útočníci - nezastavitelný Vieri a uzdravený Ronaldo. Trenér Cúper dlouho odkládal start Ronalda v Serii A, dokud nebude znovu ve své dva rok staré formě. Povedlo se, tři goly z posledních dvou zápasů a hlavně skvělé výkony jsou toho jasným důkazem. Napadá mě myšlenka, jestli snad ještě není lepší než dřív.

Inter začal drtivým tlakem. Nechtěl ponechat nic náhodě a během 12 minut měly šance Vieri, Ronaldo a Di Biagio. V 18. minutě se tifosi dočkaly. Guly poslal Bobovi skvělou přihrávku za obranu, ten se nenechal obráncem odstavit od míče a střelou k tyči rozvlnil síť. Inter se vedením trochu sklidnil a žádné větší šance již do poločasu neměl. Za hostující tým měl příležitost bývalý Interista Rumun Adrian Mutu, Toldo mu však jeho pokus zblokoval.

V druhé půli přišly Ronaldovy chvíle. V 52. minutě zaspala obrana Verony, nechala Conceicaa ocentrovat a ve vápně zcela samotného Ronalda. Ten se v poklidu zavěsil do vzduchu a hlavou poslal míč do brány. O tři minuty později řvaly fanoušci ještě víc. Ronaldo přidal třetí gol svým typickým způsobem. Jestliže Vieri dává většinu branek z voleje, Ronnie jde sám na brankáře, dělá mu kličku a střílí do prázné brány - 3:0.

Protože zápas Chieva s Laziem byl odložen kvůli zmrzlému trávníku a AS Řím jen remizoval doma s Bresciou 0:0, vrátil se Inter na první místo tabulky.