Venku38.932
    Nejvíce
    Doma78.124
    Venku70.000
    44' Kallon, 54' Vieri p.
    Zlute karty: Gresko - Amaral
    Rohy: 6-4
    Divaci: 53.704
    Rozhodci: Rodomonti

INTER (4-5-1): Toldo 6, J.Zanetti 6.5, Cordoba 6.5, Gresko 5.5, Conceicao 5.5, Farinos 6 (78'Okan -), C.Zanetti 6.5, Dalmat - (18'Emre 6), Guly 6.5, Vieri 6 (72'Ronaldo 6), Kallon 6.5. (Fontana, Georgatos, Seedorf, Adriano). Trener: Cuper

AC FIORENTINA: Manninger 6.5, Di Livio 6, Torricelli 6, Moretti 7, Ceccarelli 6, Vanoli 6, Rossi 5.5 (57'Vakouftsis 6), Baronio 6.5 (29'Amaral 5), Amoroso 6 (72'Gonzales -), Benin 6, Nuno Gomes 6. (Cassano, Tarozzi, Ficagna, Ganz). Trener: Mancini.

Kallon oslavuje svuj sedmy gol v letosni Serii A.

Ve večerním televizním zápase hrál doma Inter s Fiorentinou. Fialky mají letos problémy s financemi a to se odráží i na jejich výsledcích. I přesto, že nerazzurri jsou v tabulce druzí, přišlo na San Siro "jen" něco málo přes 50 tisíc diváku.

Inter celkem jasně přehrával soupeře, o čemž svědčí i držení míče. Inter měl balon na kopačkách o 12 minut déle (37-25). První gol padl těsně před pauzou. Bobo bráněn netrefil z voleje míč a odrazil se ke Kallonovi. Rodák ze Sierra Leone nezaváhal a protlčil ho do sítě pod brankářem.

V druhé půli přidal druhý a zároveň poslední branku zápasu Christian Vieri z penalty. Po zranění se tedy opět trefil do černého. V 72. minutě se na trávníku objevil i Ronaldo. Střídal ovšem právě Boba, takže na triumfalní útok Vieri-Ronie si musíme ještě chvíli počkat...

Tak jako Inter nezaváhalo doma ani Chievo. Vyhrál i AS Řím a AC Milán. Interu tak patří stále druhá příčka, na nováčka z Verony ztrácí jeden bod.