Venku36.610
    Nejvíce
    Doma78.124
    Venku70.000
    16' a 22' p. Doni - 9' Di Biagio, 60' p. a 75' Vieri, 79' Kallon
    Zlute karty:D.Zenoni, Carrera - C.Zanetti, Di Biagio, Conceicao
    Rohy: 4-4
    Divaci: 25.000
    Rozhodci: Braschi

INTER (4-5-1): Toldo 6, J.Zanetti 5.5, Di Biagio 6, Cordoba 6, Gresko 5, Conceicao 5 (72'Recoba 6), C.Zanetti 6, Farinos 6, Guly 5, Vieri 7, Kallon 6. (Fontana, Georgatos, Emre, Seedorf, Ventola, Ronaldo). Trener: Cuper

ATALANTA: Taibi 6, Paganin 5.5 (86'Orlandini -), Sala 6, Carrera 6, Zauri 6, D.Zenoni 6, Berretta 5, Dabo 6, Doni 6.5, Comandini 5, Colombo 6 (70'Inacio -). (Pinato, Rustico, Rinaldi, Fabiano, Natali). Trenér: Vavassori.

Probíhal první poločas a vše nasvedčovalo tomu, že Inter ztratí další důležité body a vedoucí Chievo mu uteče s čtyřbodovým náskokem. "Nerazzurri" totiž prohrávali 1:2 a Chievo vedlo na San Siru v duelu s AC taktéž 2:1. Vše ale nakonec dopadlo úplně opačně a Inter vede Serii A s náskokem dvou bodů.

V desaté minutě zápasu se trefil Di Biagio po skvělé nahrávce Greška a Inter v Bergamu vedl. Obrana udine totálně zazmatkovala a nechala míč doplachtit až k samotnému italskému reprezentantovi. Dlouho se však nerazzurri z vedení neradovali. O šest minut později se trefil Doni, kterého elegantní patičkou uvolnil Colombo. O pár chvil později Doni proměnil penaltu a Udinese se dostalo do tlaku, z kterého se milánští do poločasu nedostali.

Cúper při přestávce řekl hráčům, aby se uklidnili. "Máme ještě 45 minut na vyrovnání a šance jsou." Jak řekl, tak se stalo, jen s tím rozdílem, že Inter nejenom vyrovnal, ale přidal i další dva góly a vyhrál. V 60. minutě přišla druhá penalta, tentokrát pro hosty, po faulu na Cordobu. Vieri nezaváhal a poslal míč na opačnou stranu než branáře Taibiho. V 72. minutě nastal významný okamžik. Sergio Conceicao střídá a přichází Alvaro Recoba. Poprvé v této sezóně má možnost obléknout oblíbené barvy při soutěžním zápase, jeho distanc za falešný pas Evropské unie skončil. A je vidět, s jakou chuťí hraje. Přihrává na dva góly, nejprve Vierimu z trestňáku posílá načechraný centr, pak přihrává Kallonovi. Jeho umístěna střela po zemi mijí těsně tyčku a končí v síti. Inter vyhrál a Cúper se může jen těšit, jakou má konkurenci v útoku. Kallon, Vieri a Recoba v excelentní formě, na svoji šanci pak v pozadí čeká Ventola, Adriano a Ronaldo. Vše ale nasvědčuje tomu, že Recoba se stáhne spíše do zálohy a bude podporovat Boba s Kallonem. Problémy by mohly být snad jen v obraně, kupodivu nejsou. Za zraněné Soronda, Materazziho, Vivase a Šimiče nastupuje v obraně záložník Ligi Di Biagio. Nejenom, že mu to nečíní žádné problémy, dává i branku.

Inter po čtyrech zápasech s čistým štítem, tentokrát dostal dva góly, přesto vyhrál. Prezident domácího celku se nevyjádřil přípiš dobře o rozhodčím. "Za tento výkon by si zasloužil jít do penze." Nespokojené domácí fanoušky musela uklidňovat policie. Fanoušci interu se také vyznamenali, hodili petardu těsně vedle hráče domácích Daba, který byl z toho těžce otřesen.

V dalších zápasech 13.kola všechny celky z čela tabulky vyhráli, jedíné Chievo ztratilo tři body s AC Milan. Inter se tak zase dostal do vedení. Malá zajímavost závěrem Di Biagio si z posledních osmi zápasů, co hrál odnesl sedm žlutých karet.