Doma60.638
    Venku32.571
    Doma79.188
    Venku81.451
    47' Vieri - 44' Sala, 62' Berretta
    Žluté karty: Seedorf - Zauri, Rossini, Natali, Colombo
    Střely na bránu:
    Rohy: 11-2
    Diváci: 61.000
    Rozhodčí: Paparesta

INTER (3-4-3) : Toldo 6, J.Zanetti 5.5, Cordoba 5.5, Materazzi 5, Simic 5 (83'Guly -), Seedorf 5 (76'Kallon 6), Di Biagio 6, C.Zanetti 6, Dalmat 5 (63'Conceicao 6), Recoba 6, Vieri 7. (Fontana, Okan, Ronaldo, Ventola). Trenér: Cúper

ATALANTA: Taibi 7, Paganin 6 (74'Natali -), Sala 6.5, Carrera 6.5, Zauri 6.5, D.Zenoni 6.5, Berretta 7, Dabo 6, Doni 7 (79'Bellini -), Rossini 6, Comandini 6.5 (83'Colombo -). (Calderoni, Orlandini, Falsini, Pinardi). Trenér: Vavassori

Bobo

Stalo se přesně to, o čem trenér Cúper celou dobu hovořil. V předchozích zápasech se mu nelíbilo, jak jsou jeho svěřenci nekoncentrovaní a příliš nervozní. Zápasy však nakonec přeci jenom Inter se štěstím vyhrál a vše bylo v pořádku. Proti Atalantě Bergamo se to nepovedlo. Až do čtvrtka jedenáct zápasů v řadě Inter neprohrál. Pak přišli dva zápasy na domácím stadionu v Miláně. Nejprve ho pokořil v Pohaáru UEFA nizozemský Feyenoord Rotterdam 0:1 a nyní i průměrné Bergamo. Hráči vědí, že chtějí-li vyhrát ligu musí bezpodmíněčně vitězit a to jim nesedí. Inter dokázal, že umí hrát dobře pouze pokud není pod tlakem. Ideálním zápas je ten, v kterém vstřelí první branku. I přesto ale dokáže odehrát důležité zápasy vítězně, třeba ten ve Valencii.

Inter ztratil čtyři zápasy před koncem soutěže tři důležité body. Našěstí není sám. V zápase římského AS se také schylovalo k velké senzaci. V druhém poločase vedly beznadějně poslední Benátky nad obhájcem titulu 2:0! AS ale nakonec vyrovnal v posledních třech minutách dvakrát Montellou z penalty a snížil tak ztrátu na vedoucí Inter na dva body. Zkuste hádat jakej rozhodčí je schopnej odpískat dvě penalty v závěru tak důležitého zápasu... Zaváhání obou týmu před sebou využil Juventus, který rozstřílel Perugii na jejím vlastním hřišti 0:4 a je znovu ve hře o scudetto.

Dalmat
    V obraně místo zraněnhého Greška, bolí ho koleno, hrál Dario Šimič. V útoku nastoupila poslední tradiční dvojice Recoba - Vieri.

V 5.minutě se dostal do první šance Di Biagio ale přestřelil. Bergamo se pokusilo o brejk, který zastavil praporek asistenta rozhodčího. Ve 29.minutě po rohovém kopu Di Biagio hlavou znovu přestřelil. inter nastoupil v poprvé rozestavění 3-4-3, po třiceti minutách se ale Cúper vrátil ke starému systému 4-4-2. V další šanci Vieriho pokus zastavil Taibi. Minutu před koncem Sala po nahrávce Zenoniho hlavou poslal Bergamo do překvapivého vedení. Poločas skončil na San Siru 0:1 ve prospěch Atalanty.

Na začátku druhé půle Inter hned vyrovnal zásluho skvělé hlavičky od nezadsržitelného Vieriho, to bylo ale co se týče gólů vše. Bergamo vstřelilo druhý gól, zatímco obránci reklamovali ofsajd. Vyrovnat se již nepovedlo, Taibi v braně hostí byl nepřekonatelný. Tři tisícovky fanoušků Bergama tak měli velký důvod k radosti.