Doma61.904
    Venku30.000
    Doma66.134
    Venku30.000
    15' Vieri, 78' Vieri p. - 2' Marazzina
    Žluté karty: Di Biagio, Vieri, Almeyda - Moro, Cossato
    Vyloučen: 90' Conceiçao
    Střely na bránu:
    Rohy:
    Diváci: 57.674
    Rozhodčí: Racalbuto

Inter (3-5-2) Toldo; Cordoba, Materazzi, Cannavaro; J. Zanetti, Di Biagio, Almeyda, Coco; Dalmat (85' Conceiçao); Vieri, Recoba (92' Adani). (Fontana, Morfeo, Okan, Pasquale, Vivas). Trenér: Cúper

Chievo : Lupatelli; Moro, Legrottaglie, D'Anna, Lanna; Passoni (61' Lazetic), Perrotta, Corini, Cossato (86' Pellissier); Bierhoff, Marazzina. (Ambrosio, Mensah, Andersson, D'Angelo, Beghetto) Trenér: Del Neri

A znova. Inter i ve třetím ligovém utkání vyhrál nejtěsnějším možným rozdílem a bez ztráty bodu vede tabulku. I tentokrát se trefil Christian Vieri.

Chievo se překvapivě ujalo vedení. San Siro šokoval již ve druhé minutě Marazzina. Naskočil si do centru za obranu a hlavou přehodil bezmocného Tolda. Po čtvrt hodině hry vyrovnal Bobo. Unik obráncům Chieva a z těžkého úhlu perfektně přehodil lehkou střelou Lupatelliho. Dvanáct minut před koncem z penalty, nařízené za faul na něj, strhnul vítězství na stranu Interu. Brankář směr střely vystihl, přesto na míč nedosáhl. Ten se otřel o tyčku a skončil v síti.

Inter hrál po celý zápas velmi dobře. Mezi jeho nejlepší hráče patřil Javier Zanetti a střelec již čtyř ligových gólů Christian Vieri. Bobo měl několik dalších dobrých příležitostí, které v gól nepřetavil. Podobně si počínal i Alvaro Recoba a Luigi Di Biagio. Hernana Crespa si trenér Cúper šetří pro Ligu mistrů a pro tento zápas ho vůbec nenominoval.

"Hodně jsme četl o tom, že Vieri má být rozmrzelý. Nevím, kde se takové informace berou. Rád dává góly a to je pro Inter velmi důležité," řekl Cúper.

Juventus doma jen remizoval s Parmou 2:2, i když ještě tři minuty před koncem prohrával 0:2. AC Milán také remizoval s Laziem 1:1..