Doma62.422
    Venku39.352
    Doma76.166
    Venku78.843
    6' Recoba, 22' Crespo
    Rozhodčí: Gabriele

Inter (4-4-2) : Fontana; J. Zanetti, Cordoba, Cannavaro, Coco; Conceiçao (78' Guly), Almeyda, Emre, Morfeo; Crespo (31' Kallon), Recoba (70' C. Zanetti). (Moreau, Materazzi, Pasquale, Gamarra). Trenér: Cúper

Modena (4-3-3): Ballotta; Pavan, Mayer, Ungari; Campedelli, Milanetto, Albino (90' Scoponi), Ponzo; Kamara (70' Pasino), G. Colucci (82' Mauri); Fabbrini. (Zancopč, Zamperini, Vado, Pň). Trenér: De Biasi.

Do zápasu nakonec nemohli nastoupit nominovaní Luigi Di Biagio a Christian Vieri, ten má sice již vyléčená třísla, ale podobně jako Gladiátora Gigiho ho sklátila chřipka. Do týmu byli narychlo povoláni Andreas Guly a Carlos Gamrra. Brankářská jednička Toldo nechytala kvůli bolestem v lokti.

Inter začal svižně, nejdřív rohový kop a po té brejk Emreho a Morfea. Obrana je však do vápna nepustila. V šesté minutě to bylo naopak. Recoba z dvaceti metrů napřáhl levačkou, míč prošel obránci mezi nohama a skončil za zády bývalého brankáře Interu - Balotty. Inter byl po gólu při chuti a drtil Modenu. Snažil se Recoba, Coco a pak znovu Recoba. Z jeho trestňáku to zkoušel Crespo akrobaticky, ale neuspěl.

Na druhé straně zkoušel zahrozit Kamara, Cannavaro ho stačil spacifikovat. Ve 22.minutě ochozy zabouřili podruhé. Conceicao poslal nadýchaný centr na Crespa, který poslal balóndo sítě - 2:0. Chvíli po té, ale zůstal Crespo ležet zraněný v bolestech ve vápně. Ze hřiště byl vynesen na nosítkách. Po nahrávce Recoby byl tváří v tvář gólmanovi, ale pravděpodobně si zvrkl kotník. Po zranění Vieriho je to tedy další rána do Morattiho útočných řad. Ještěže má Bobo už jen chřipku. Crespa nahradil Kallon. Po centru skvěle hrajícího Coca, skončil míč po Kallonově hlavičce v náručí brankáře.

V 52.minutě zahrozil nejnebezpečnější muž Modeny Kamara. Střela z jeho pravačky skončila mimo. V 63.minutě si diváci zabouřili. Rozhodči Gabriele po zákroku Balotty na Kallona penaltu nezapískal, na druhé straně to skončilo podobně. Coco naskaočil na útočníka hostí a spadl na něj, rozhodčí překvapivě mlčel. O deset minut později chytil hostující brankář nepovedenou hlavičku od jeho spoluhráče, jen tak tak, že z toho nebyl gól. Chvilku na to se zranil Conceicao a musel ho vystřídat Guly. Letos Inter moc štěstí nemá a zranění se mu obloukem rozhodně nevyhýbají. Inter nadále útočí, Guly pálil dvakrát vedle, Emre nad.

Zápas skončil 2:0, stejným výsledkem vyhrál i rival AC, takže nerazzuri jsou nadále druzí. Juve rozdrtilo Regginu 5:0. Lazio Řím ztratilo dva body v Brescii a od čvrtého turínského klubu ho děli už jen bod.