Doma61.880
    Venku36.548
    Doma76.166
    Venku78.843
    48' Jankulovski, 58' Iaquinta - 72' Cordoba
    Rozhodčí: Paparesta

Inter (4-4-2) : Toldo 6.5, J.Zanetti 6.5, Cannavaro 6, Cordoba 6, Coco 5.5, Napolitano 5 (53' Gamarra 6), C.Zanetti 5.5, Di Biagio 5.5, Recoba 6.5, Batistuta 5, Vieri 5 (27 Moreau, 26 Pasquale, 31 Vivas, 7 Conceicao, 11 Guly, 30 Martins). Trenér: Cúper

Udinese (3-4-3): De Sanctis 7.5, Kroldrup 6.5, Sensini 6.5, Bertotto 6, Manfredini 6.5, Pizarro 7.5, Pinzi 6 (89' Sottil), Jankulovski 6.5, Jorgensen 6 (81' Muntari), Iaquinta 7, Muzzi 6.5 (74' Gemiti 6) (24 Renard, 14 Almiron, 7 Warley, 9 Jancker). Trenér: Spalletti 7.

V 8.minutě zahrozil Marek Jankulovski, který se v týdnu nechal slyšet, že by se rád ukázal před jeho potenciálním novým zaměstnavatelem. Z voleje pálil těsně vedle. Jeho šance předurčila průběh celé první půle. Domácí útočili a Inter do žádné větší šance nepouštěli. Další pokusem zahrozil Jorgensen. Ve 23.minutě nastřelil Iaquinta tyč a chybělo málo, aby šlo Udinese do vedení. O chvíli později poslal Napolitano, který letos porpvé nastoupil v základní sestavě na zteč Batistutu. Argentinský střelec ale vystřelil přesně do míst, kde stál gólman De Sanctis. V další akci hledal Di Biagio Lobem Vieriho, míč ale získal De Sanctis a poslal domácí do brejku. Jankulovski zakončil protiútok střelou vedle. Po té se předvedl Francesco Coco a nadherným zákrokem zabránil domácím rozvinout nebezpečnou akci. V 35.minutě pálil Iaquinta a Toldo skvělým zákrokem zachránil na brankové čáře. V poslední šanci první půle se ocitl Di Biagio, který z 25 metrů jen lehce vystrašil De Sanctise.

Ve 48.minutě se trefil do sítě Marek Jankulovski a zajistil Udine vedení 1:0. Další gól odvrátil Toldo, zneškodnil Muzziho pokus. Deset minut po prvním gólu se domácí radovali podruhé. Obráncům utekl Muzzi a centrem našel Iaquintu, který pohodlně skóroval ačkoliv vedle něho stál Carlos Gamarra... V 72.minutě chytil De Sanctis přímák Recobovi. O mintu později se Inter dočkal. Recoba zahrál rohový kop, Di Biagio hlavičkoval do břevna a odražený míč poslal do brány hlavou Ivan Corodba. Pro kolumbijského obránce to byla letošní premiérová trefa. Inter vstřelený gól povzbudil a začal být výrazně nebezpečnější. V 76.minutě hlavičkoval Batigól nad. Chvíli na to, zkoušl přelobovat Vieri gólmana, ten míč ale chytil. Branak by stejně neplatila, neboť rozhodčí mával ofsajd. V další šanci Di Biagio hlavičkoval také nad. Inter se snažil vyrovnat a dostal Udine pod tlak. V 85.minutě Recoba z přímáku nastřelil zeď a druhý pokus zlikvidoval De Sanctis. Inter prohrál 1:2.

Za celý zápas o sobě vůbec nadeli vědět Batistuta a Vieri. Znovu zklama Gamarra, který jen stínoval při druhém gólu Iaquintu. Trenér Cúper nečekaně nechal sedět Conceicaa a Gulyho a misto nich zařadil do sestavy nezkušeného Napolitana. Inter byl za celý zápas téměř neškodný a celkem i zaslouženě prohrál. Skvělý výkon předvedl Francesco Toldo a hodně byl také vidět jeho jmenovec Coco. Inter i na druhý pokus v této sezoně prohrál s Udinese 1:2. Za posledních pět sezon má bilance ligových zápasů lepší Udine, zvítězilo pětkrát, jednou se hrálo nerozhodně a čtyřikrát vyhráli nerazzurri.