Venku12.679
    Nejvíce
    Doma12.939
    Venku25.237
    7' Di Vaio, 70' Di Vaio - 3' Adriano, 33' Adriano
    Rozhodčí: Bertini

INTER (3-5-2): Toldo 6, Cordoba 6, Gamarra (17' Okan 6.5), Cannavaro 6, Zanetti 6.5, Farinos 6.5, Stankovic 6.5, Pasquale 6, Kily Gonzalez 6, Recoba 7 (63' Cordaz 6), Adriano 7.5. (8 Lamouchi, 19 Karagounis, 30 Martins, 33 Eliakwu, 34 Nossa). Trenér: Zaccheroni 6

Juventus (3-4-1-2): Chimenti 6, Ferrara 5.5 (79' Nedved), Tudor 5, Iuliano 5, Pessotto 5.5, Conte 6.5 (63' Del Piero 6), Appiah 5.5, Zambrotta 6 (46' Camoranesi 6.5), Maresca 6, Miccoli 6.5, Di Vaio 7. (1 Buffon, 3 Tacchinardi, 4 Montero, 32 Boudianski). Trenér: Lippi 6.

Adriano

Skvělý zápas se špatným rozuzlením. Inter začal skvěle a znovu mezi jeho nejlepší hráče patřila nově sestavená útočná dvojice Recoba - Adriano. Již ve třetí minutě prvně jmenovaný našel centrem Adriana, který si míč zpracoval a překonal Chimentiho v brance Juventusu. Brazilský střelec vůbec působil úžasným dojmem. Nedělalo mu problémy absolutně nic. S přehledem zpracovává i těžké přihrávky, technika mu je jako Brazilci vlastní, dobře hlavičkuje a samozřejmě perfektně střílí. Docela rozdíl s porovnáním s Vierim. Bobo měl poslední dobou velké problémy se zpracováním míče a přihrávkou...

Vedení Interu nevydrželo dlouho. O čtyři minuty později udělal svou první minelu brankář Toldo. Při jednom zákroku mu vypadl z rukou míč, on ho doběhl již mimo šestnáctku a napálil ho vší silou do blokujícího protihráče. Od něho pak šel přímo k Di Vaiovi, který pohodlně skóroval. Další šance přicházeli na obou stranách. Jednu z těch velkých neproměnil Adriano. Uspěšnější byl ve 33.minutě. Znovu po centru Recoby se dostal k míči prostřelil brankáře 1-2.

Kdyby se jako branky počítali i tyče, skončil by zápas 5-4 pro Juventus. V druhé půli napálil Adriano tyč z přímého kopu, Okan pak hlavou po centru z přímáku od Recoby břevno a hráči Juventusu pak nastřelili dvě tyče a také jedno břevno. Hrál se útočný fotbal a diváci se měli na co dívat. Zlom nastal v 63.minutě. Toldo již po několikáté hasil nebezpečí tím způsobem, že vyběhl z pokutového území a odkopl míč. Tentokrát však byl u míče dřiv hráč Juventusu a když se ho pokoušel přehodit, Toldo si instiktivně sáhl na míč. Možná se ho nedotkl, ale bylo jasně vidět, že se o to snaží. Po pár sekundách se rozhodčí nakonec rozhodl Tolda vyloučit. V tu chvíli bylo jasné, že nerazzurri budou muset hubený náskok začít bránit. Do branky šel Alex Cordaz, který vystřídal Recobu. Hned první střela na mladého gólmana málem skončila gólem. Cordaze při přímáku zachránila tyč. V 70.minutě zaváhala obrana Interu, nepovedl se ofsajd systém a Di Vaio znovu vyrovnal. Inter hrál celý zbytek zápasu s Adrianem na hrotu, zatímco všichni ostatní bránili. Ubránili. Odveta se hraje za týden ve čtvrtek a Toldo kvůli vyloučení bude chybět.