Doma-
    Venku25.000
    Doma-
    Venku25.000
    59' Frau, 82' Frau - 8' Vieri , 61' Recoba
    Žluté karty: J. Zanetti 35', C.Zanetti 43' (odvetu hrát nebude), Oruma 53', Helveg 87', Adani 88'
    Červená karta: -
    Střely na bránu: 9-4
    Držení míče: -
    Rohy: 5-4
    Diváci: 25.000
    Rozhodčí: Medina Cantalejo

INTER (3-4-1-2): 1 Toldo - 13 Helveg, 15 Adani, 2 Cordoba - 4 J. Zanetti, 6 C.Zanetti, 8 Lamouchi, 26 Pasquale - 7 van der Meyde (22 Okan 58'), 20 Recoba (9 Cruz 90'+1'), 32 Vieri (12 Fontana, 18 Kily Gonzalez, 19 Karagounis, 29 Biava, 34 Nossa) Trenér: Zaccheroni 5,5

Sochaux : 1 Gnanhouan, 4 Flachez, 5 Monsoreau, 10 Oruma, 12 Isabey, 13 Frau, 17 Pedretti, 21 Diawara, 25 Mathieu, 27 Daf, 29 Zairi (8 Boudarene 77') (16 Richert, 2 Tall, 3 Paisley, 14 Lonfat, 19 Raschke, 20 Diarra) Trenér: Guy Lacombe

I tentorkát chyboval.

V prvním zápase 3.kola Poháru UEFA remizoval Inter na hřišti francouzksého Sochaux 2-2. V zápase dvakrát vedl, ale o vítězství ho pokaždé připravil Frau.

Zaccheroni poslal i tentokrát na trávník osvědčenou sestavu. Ostatně jinak ani nemůže. V útoku dostali příležitost Alvaro Recoba, Andy van der Meyde a Bobo.

V 5.minutě likvidoval hlavičku Fraua Toldo. Stejně úspěšný byl i u pokusu Flacheze. V 7.minutě se ukázal Andy van der Meyde. obešel dva protihráče a vybojoval rohový kop, který sám šel rozehrát. Jeho centr našel Vieriho, který hlavičkoval k bližší tyči 0-1. Sochaux se nezalekl a nadále ohrožoval Toldovu bránu. Frau pokořil ofsajd systém, než ale doběhl míč, byl u něj blíž Toldo. Toldo odvracel i Zairiho diagonální střelu. Velké šance však do konce poločasu žádné nepřišli. V závěru obešel El Chino dva protihráče, skončil však na třetím.

Po přestávce začal být aktivnější Inter. Předvedl dlouhou sérii přihrávek, která skončila ofsajdem Recoby. Pak Vieri překonal obranu soupeře, ale jeho střela nebyla nic moc a skončila vedle. V 59.minutě však Inter inkasoval. Frau se v pokutovém území otočil kolem Adani a překonal Tolda 1-1. Dvě minuty na to však exceloval Recoba. Dostal přihrávku od Cristiana Zanettiho, přešel přes Dafa střelou do vzdálenějšího rohu brány skóroval 1-2. Další jeho pokus skončil vedle. V 75.minutě vytahoval střelu Mathieua Toldo jednou rukou. Hráč Sochaux se do šestnáctky dostal přes Helvega. Osm minut před konce je však gólman nerazzurri po jeho valstní chybě znovu překonán. Střelu z dálky jen vyrazil a Frau od tyče vyrovnal na konečných 2-2. Druhý nebezpečný pokus Mathieua Toldo za svá záda nepustil.