Doma64.353
    Venku28.187
    Doma75.831
    Venku53.883
    22' Vieri, 76' Vieri - 84' Tedesco
    Žluté karty: J.Zanetti - Berettoni, Ignoffo
    Střely na bránu: 7 - 6
    Držení míče: 30:49 - 27:48
    Rohy: 0-7
    Diváci: cca 60.000
    Rozhodčí: Farina

INTER (3-4-3): Toldo 6, Cordoba (19' Brechet 6), Adani 6, Gamarra 6.5, J.Zanetti 6, C.Zanetti 6.5 (55' Almeyda 6), Emre 7 (72' Lamouchi), Pasquale 6.5, Vieri 7, Cruz 6.5, Kily Gonzales 6. (12 Fontana, 19 Karagounis, 11 Luciano 30 Martins). Trenér: Zaccheroni

Perugia (3-5-2): Tardioli 6, Diamoutene 5.5, Nastos 5.5, Ignoffo 5 (88' Gatti), Ze Maria 6, Tedesco 6.5, Obodo 6, Fusani 5.5, Grosso 6, Margiotta 6, Botroyd 5.5 (34' Berrettoni 5.5). (12 Pardini, 30 Coly, 17 Alioui, 18 Genevier, 3 Loumpoutis). Trenér: Cosmi 6.

Bobo je zpátky. Jeho dvě trefy znamenaly výhru nad Perugii, která jen v závěru snížila na konečných 2-1. Podle statistik se však jednalo o vyrovnaný zápas. Střely na bránu 7-6, střely mimo 6-6, držení míče 31 minut ku 28 a na rohy dokonce hosté vyhráli 0-7! Emre prohlásil, že Inter mohl hrát rozhodně lépe. "Důležité vítězství. Moc dobře jsme nehráli."

Zaccheroni má i nadále potíže se sestavováním obranné linie. I tentokrát musel kvůli zranění oželet Fabia Cannavara a Marca Materazziho. Navíc již ve dvacaté minutě musel odstoupit i poslední muž klasického tria - Ivan Cordoba, kterého vystřídal Brechet. Dvojice Carlos Gamarra - Daniele Adani však uspěla již minulý týden na Delle Alpi, takže o kvalitách "náhradní" obrany nebylo třeba pochybovat. I tentokrát podala slušný výkon, škoda jen gólu Tedesca v závěru, který konec utkání ještě zdramatizoval. Po zranění se v útoku představil Christian Vieri a hned dal o sobě řádně vědět. Nejprve po přiťiknutí Julia Cruze propálil Tardioliho, aby pak v 76.minutě od toho samého spoluhráče dostal nádhernou přihrávku za obranu a po sólo úniku vstřelil druhý gól. Perugia snížila v 86.minutě. Po centru do vápna se v jedné linii objevili hned čtyři hráči hostů na dva obránce a zcela volný Tedesco pak i smíčem doklouzal až do brány...

Adani prohlásil, že nerazzurri si vítězství zasloužili. "Měli jsme více šancí. V druhé půli jsme možná byli trošku unavenější, ale to je při této porci utkání během krátké doby normální." Zaccheroni mluvil podobně. "V prvním poločase jsme hráli velmi dobře. Pak jsme aledali soupeři příliš mnoho prostoru. v záloze jsme měli menší problémy, tak jsem střídal dva hráče. Cítim, že jsme si vítězství zasloužili."