Nejlepší hráč: Davide Pizarro

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 23 Materazzi, 25 Samuel, 33 Wome; 7 Figo (13 Zé Maria 75'), 19 Cambiasso, 8 Pizarro, 21 Solari (18 Kily González 85'); 9 Cruz, 30 Martins (20 Recoba 60') . (1 Toldo, 5 Stankovic, 10 Adriano, 16 Favalli) Trenér: Mancini

Glasgow Rangers (4-4-2) :25 Waterreus; 2 Ricksen, 16 Rodrigues, 14 Kyrgiakos, 3 Bernard; 31 Namouchi (19 Thompson 89'), 6 Ferguson, 24 Murray (23 Nieto 84'), 26 Lovenkrands; 4 Buffel (21 Jeffers 78'); 9 Prso. (1 Klos, 5 Andrews, 12 Malcolm, 18 Pierre-Fanfan) Trenér: Alex McLeish

Cruz nedal penaltu

Inter si po dalším kvalitním výkonu připsal zaslouženou výhru 1:0 nad Glasgow Rangers a v tabulce se usadil na první příčce. Podruhé hrál doma na San Siru bez diváků a tentokrát se tím jeho hráči vypořádali mnohem lépe než v předkole se Šachtarem. Z dalších šancí, které Inter nedal. Martinsův regulérní gól neuznal rozdhočí kvůli ofsajdu, Cruz nedal penaltu a Solari si před práznou bránou ukopl míč do autu.Jediný gól dal Pizarro. Jeho střelu ztečovala zeď a skončila v síti bezmocného gólmana.

V sestavě došlo k pár změnám. Adriano si konečně odpočinul a nehrál ani minutu. Místo něj šel na trávník Cruz. Martinse 30 minut před koncem vystřídal Recoba. Na levé straně hrál jako v Bratislavě Wome, napravo zůstal Cordoba. Ze Maria se dostal na hřiště až v 75.minutě za Figa. Kvůli červené kartě nemohl nastoupi Verón, podle předpokladů tak na jeho místě hrál Pizarro. Na levé straně zálohy odpočíval Stankovič a tak hrál Solari.

Ve 2.minutě fauloval řecký bek Rangers Cruze 25 metrů před bránou a Inter dostal výhodu přímého kopu. Figo našel přesným centrem Martinse, který bezpečně proměnil a málem dostal nerazzurri do vedení. Proti byl asistent rozhodčího, který odmával údajný ofsajd a hlavní rozhodčí ho odpískal. Podle televizního záznamu nebyl. Do největší šance za celý zápas se Glasgow dostal v 10.minutě. Z pravé strany odcentroval Buffel a Lovenkrands, který utekl Cordobovi z voleje jen o centimetry z malého vápna přestřelil. Inter byl lepší, aktivnější a v defenzivě kromě jediného zahávání pracoval velmi dobře. Do šancí se dostával, ale do gólové podoby je nedokázal proměnit.

Hosté často faulovali a tak měl Inter dost možností zahrávat přímé kope. V 36.minutě poslal krásnou a chytrou přihrávku za obranu Martins. Míč si doběhl Cruz, před vybíhajícím gólmanem si předkopl míč a když mu šel brankář pod nohy spadl. Nařízenou penaltu se rozhodl proměnit sám postižený Cruz. Neposlechl tak nepsané pravidlo o tom, že faulovaný hráč nemá zahrávat pokutový kop. Brankáře sice poslal na druhou stranu, ale nastřelil tyč. V 41.minut2 nebezpečně hlavičkoval nad Luis Figo po centru Solariho.

Na začátku druhé půle byl před pokutovým územím faulován Obafemi Martins. Z dobré pozice Pizarro propálil zeď a tečovaný míč skončil v bráně - 1:0. V 58.minutě se zranil Mr. Oba Oba a Mancini ho raději vystřídal Recobou. El Chino to pak párkrát zkoušel střelou z větší vzdálenosti. Ani jednou Waterreuse v bráně Rangers nezaskočil. V 73.minutě se do negativních análů znovu zapsal Santiago Solari. Inter rychle rozehrál přímý kop a dostal se do brejku. Alvaro Recoba běžel sám na gólmana, pro jistotu ale raději nahrál na vedle rozběhnutého Solariho, který si před prázdnou bránou neuvěřitelně ukopl míč do autu... Inter vedení udržel až do konce a po čtvrté v řadě vyhrál 1-0.