Cambiasso a Adriano

Marco Materazzi

Massimo Moratti

Inter - Turín

12' Materazzi p., 62' Maicon, 67' Figo p.
Asistence: M. Gonzales (faul), - , M. Gonzales (faul)
Nejlepší hráč: Maicon

INTER (4-4-2): 1 Toldo; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 6 Maxwell (20 Recoba 46'); 7 Figo (21 Solari 74'), 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 91 Mariano Gonzalez (99 Choutos 79'), 18 Crespo. (79 Carini, 8 Ibrahimovic, 11 Grosso, 16 Burdisso) Trenér: Roberto Mancini

Torino (4-5-1):1 Taibi (31 Fontana 68), 22 Comotto, 4 Brevi, 14 Franceschini, 3 Balestri; 10 Rosina, 15 De Ascentis, 25 Di Loreto (19 Abbruscato 85), 8 Barone, 18 Obgonna (26 Martinelli 46); 9 Muzzi. Subs not used: 6 Cioffi, 16 Oguro, 21 Predko, 84 Schiattarella. Trenér: Gianni De Biasi.

Scudetto

Oficiální oslavy titulu se vyvedly. Inter v posledním utkání v klidu porazil FC Turín 3-0, vytvořil další evropský rekord a na zaplněném San Siru spolu s fanoušky oslavil titul v nových dresech určených pro příští sezonu, v které oslaví 100 let od založení.

Nerazzurri měli po celou dobu utkání, v kterém hostům šlo jen o čest, pod kontrolou. Dvě branky padly z penalt, po faulu na Mariana Gonzalese. Jednu krásnou vstřelil o obránce Maicon. Díky snadnému vítězství si Inter připsal další tři body a s celkovými 97 vytvořil nový rekord. V nejkvalitnějších evropských ligách ještě nikdo tolik bodů nezískal. jen jedna výhra chyběla k magické stovce.

Kvůli zranění nemohli hrát Adriano, Cruz a Vieira. Po operaci se dal dohromady Zlatan Ibrahimovič a utkání strávil na lavičce náhradníků, kde byl mimo jiné i prezident klubu Massimo Moratti. V brance dostal pro změnu příležitost Francesco Toldo. Vedle Crespa hrál znovu aktivní Gonzales a znovu si byl penaltově faulován. Tentokrát hned dvakrát. V druhém případě chtěl penaltu i sám kopat, po skandování fanoušků a domluvě od Cambiassa nechal zahrávání Figovi. Recoba si zahrál druhý poločas. Aspoň 11 minut si v lize letos mohl zahrát Lambros Choutos. Mohl tak všem ukázat své správné křestní jméno na dresu. Doposud byl všude veden jako Lampros.

Ve 12.minutě fauloval gólman Taibi Gonzalese a rozhodčí Orsato nařídil první penaltu. Marco Materazzi ji jako tradičně s přehledem proměnil a Inter vedl 1-0. Ve 24.minutě předvedl pěknou akci aktivní Gonzales, ale narážečka s Maiconem mu nevyšla. O chvíli později to byl znovu tento Argentintec, který se pěkně prodral mezi obránci Turína a jediné k čemu se nedostal bylo zakončení. Na druhé straně chytil Toldo lehkou střelu Di Loreta. ZVýšit na 2-0 mohl Crespo. Maxwellův centr ale nezachytil.

V 62.minutě předvedl nádhernou akci Maicon. Prodral se přes čtyři soupeře a krásnou střelou k tyči rozvlnil síť - 2-0. Byla to jeho třetí branka v lize. O pět minut později fauloval Brevi Gonzalese a nařízenou penaltu proměnil Luis Figo - 3-0. Mariano Gonzales chtěl vstřelit první ligový gól v ročníku, dopřáno mu to ale nebylo. Legendární Figo, který se zřejmě loučil s fanoušky na San Siru, dostal přednost. Chvíli na to jej ze hřiště vyprovázel potlesk stojícího publika. Nahradil jej Solari.

Na trávník se dostal i Řek Choutos a hned vstřelil čtvrtý gól. Pro ofsajd však neplatil. Choutos se gólu nedočkal ani po sólu mezi obránci soupeře. Střelami neuspěli ani Recoba a Stankovič a tak utkání skončilo 3-0.

Download (Torrent)rapidupload.com

Inter Střely na bránu Střely mimo Zblokov. střely Fauly Faulován Ofsajdy Chyceno