David Suazo

Hernan Crespo

Andrade Maxwell

Crespo a Suazo

65' Cassano - 76' Crespo
Nejlepší hráč: Esteban Cambiasso

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 24 Rivas, 23 Materazzi, 6 Maxwell (7 Figo 66'); 4 Zanetti, 14 Vieira, 19 Cambiasso, 5 Stankovic (30 Pelé 84'); 29 Suazo, 18 Crespo (28 Maniche 81'). (1 Toldo, 16 Burdisso, 21 Solari, 26 Chivu). Trenér: Roberto Mancini

Sampdoria (4-4-2): 1 Castellazzi; 16 Campagnaro, 6 Lucchini, 5 Accardi (32 Miglionico 80); 7 Maggio, 40 Delvecchio (21 Sammarco 64), 17 Palombo, 19 Franceschini, 46 Pieri; 11 Bellucci (13 Bonazzoli 43), 99 Cassano. (83 Mirante, 3 Ziegler, 22 Kalu, 77 Zenoni). Trenér: Walter Mazzarri

Suazo

Ani ve 24.kole Inter neprohrál. Na hřišti ambiciózní Sampdorie po vyrovnaném průběhu hry remizoval 1-1. První gól vstřelil Cassano. Za Inter vyrovnával pěknou hlavičkou Hernan Crespo čtvrt hodiny před koncem.

Do seznamu zraněných stále přibývají nová jména. Po Dacourtovi a Samuelovi je novým mužem vyřazeným až dokonce sezony Ivan Cordoba. Menší zdravotní potíže stále má i Jimenez. K utkání vůbec nebyli nominování dva nejlepší střelci týmu. Julio Cruz a Zlatan Ibrahimovič byli zřejmě šetřeny na středeční zápas s Romou. V útoku tak stejně jako minulý víkend měli za úkol řádit Suazo a Crespo. V obraně dostal přednost před Burdissem Nelson Rivas.

První šanci měl Crespo již ve 2.minutě. K míči mu však chyběl před gólmanem jeden krok navíc. Domácí zahrozili také brzo. Ve 4.minutě musel proti střele ve skluzu v podání Maggia zasahovat Julio Cesar. O dvacet minut později byl znovu v šanci Hernan Crespo. Bohužel mu opět něco chybělo. Po centru Javiera Zanettiho mohl doklepnout míč do brány. Stačilo jen být o dva metry víc vpředu. Na druhé straně to krásně nůžkami zkoušel Bellucci. Bránu ale netrefil. Cassano byl úspěšnější. Jeho pěknou střelu musel Julio Cesar vytahovat z brány na roh. David Suazo pak z rychlého brejku dobře pronikl před bránu, únik však zakončil slabou střelou, kterou Castellazzi chytil.

Dvacet minut po přestávce vstřelila Sampdoria gól. Materazzi odhlavičkoval míč přímo ke Sammarcovi, ten ho hlavou poslal do běhu Cassanovi, který pak perfektní ranou do šibenice nedal brazilskému gólmanovi šanci - 1-0. I další dobrý pokus si připsali domácí. Palombovu střelu z přímého kopu Julio Cesar vyrazil. Štěstí neměl na opačné straně ani Cambiasso. Jeho střela byla zblokována. Inter se ale zaslouženého vyrovnání dočkal. Dejan Stankovič z levé strany pěkně odcentroval a Hernan Crespo si zavzpomínal na loňskou sezonu. Z těžké pozice poslal hlavou míč přesně k tyči - 1-1.