Inter Milán uspěl ve třetím kole Ligy mistrů na půdě belgického Royale Union Saint-Gilloise, kde vyhrál naprosto přesvědčivě 4:0. Obrana milánského celku vedená elitním gólmanem Yannem Sommerem přitom stále ani jednou neinkasovala a úspěšně navazuje na minulý ročník, ve kterém Inter v ligové fázi milionářské soutěže dostal jediný gól. Po jasné prohře Slavie s týmem z města módy tak další outsider okusil jeho sílu.