Hodnocení hráčů

28/04/22 - Nerazzurri začali dobře poté, co Ivan Perišič ve třetí minutě po individuální akci překonal brankáře. Inter 20 minut dominoval a vytvářel si šance, ale druhý gól se mu vstřelit nepodařilo.

Místo toho Marko Arnautović ve 28. minutě proti přesile vyrovnal. Ke konci poločasu Inter převzal iniciativu.

Ve druhém poločase Inter dominoval od začátku do konce, ale nedokázal si vytvořit jasné šance, než Andrei Radu udělal chybu, která se zapíše do historie Interu. 2:1 pro Bolognu. Andrei Radu - 3: V této sezóně odehrál pouze 90 minut, ale školácká chyba v tak důležitém okamžiku nemůže být způsobena zrezivěním nebo nedostatkem zápasové kondice.

Známkování:

Milan Škriniar - 6,5: Žádní složití hráči, se kterými by si musel poradit, takže Škriniar odehrál většinu tohoto zápasu, kdy se tlačil na polovinu Boloni. Jeho výkon si nezasloužil prohru.

Stefan De Vrij - 6: Začal zápas velmi dobře a myslel o krok dopředu. Moc práce neměl, ale nedokázal pozitivně ovlivnit hru.

Federico Dimarco - 6: Dimarco skvěle chodil dopředu a každý poločas začal na ostro. V defenzivě měl proti Arnautovičovi problémy. Nevyužil většinu střel.

Denzel Dumfries - 5,5: Vždy na správné pozici, ale velmi nesmělý na míči, když bylo potřeba udělat zásadní rozhodnutí. Celý zápas promarňoval vyložené šance.

Nicolo Barella - 5: Barella odehrál nezvykle špatný zápas. Nefungovaly mu přihrávky, jeho postavení nebylo aktivní a kolem hodiny hry ztratil hlavu.

Marcelo Brozovič - 5,5: První zápas v roli kapitána pro Brozu. Bohužel nedopadl dobře. Vypadal unaveně a nedokázal využít obrovské volné prostory a čas, který měl k dispozici.

Hakan Calhanoglu - 6: V prvním poločase vypadal skvěle. Jeho přihrávky a přehled, který poskytuje, jsou nenahraditelné. V jiný den by si připsal několik asistencí.

Ivan Perišič - 6,5: Jaký to byl začátek zápasu pro Ivana, který Inter uklidnil už ve třetí minutě. S přibývajícím časem se unavil a v závěru už sotva běhal.

Lautaro Martinez - 5: Nevyužil minimálně tři šance. Potřebuje být více přesný, aby postoupil na vyšší úroveň. Zahozené šance ho budou pronásledovat.

Joaquin Correa - 5: Nezačal zápas dobře a kromě několika roztomilých doteků mu nic nevyšlo. Nerozhodný a nesmělý na míči. Vůbec žádný vliv.

Edin Džeko - 5: Hrál dnes Edin? Měl mít proti Medelovi alespoň výškovou převahu. Žalostně z formy a bez šťávy. Potřebuje odpočinek.

Alexis Sanchez - 5,5: Snažil se, ale nedokázal přinést potřebnou kvalitu, aby uvolnil houževnatou obranu Boloni. Dnes měl pravděpodobně nastoupit od začátku.

Danilo D’Ambrosio - 6: Vhozen kvůli Dimarcovi, aby ho využil na zadní tyči při rozehrávce. Inter vyhrál pouze jeden volný kop.

Matteo Darmian - N/A: Minutu poté, co nastoupil, udělal Radu chybu. Snažil se chytit a i ty nejzákladnější věci dělal špatně.

Roberto Gagliardini - N/A: Sekvence, kdy se Bologna v 80. minutě dostává k pokutovému území Interu, začala jeho špatnou hlavičkou směrem ke Škriniarovi, která šla na autové vhazování.

Simone inzaghi - 5: Po zranění Handanoviče na poslední chvíli začínal Inzaghi na zadních nohou. Pak ale Bologna z první střely skórovala. Poté kiks.

Daniele Doveri - 6: Pískalo se až příliš mnoho měkkých faulů. Žádné zásadní rozhodnutí ale neudělal a po celých 90 minut měl hru pod kontrolou.

Inter - 5 : Inter dnes možná daroval Scudetto svému městskému rivalovi. Psychicky je to obrovské zklamání, ze kterého se musí vzpamatovat. Špatné.

Zdroj: sempreinter.com