FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: Inter - Lazio Řím 3-1
30/04/23 - Infarktový zápas má za sebou Inter Milán. Ve 32.kole Serie A hrál proti Laziu Řím životně důležitý zápas v boji o první čtyřku tabulky a kvalifikaci do příštího ročníku Ligy mistrů. V utkání byl jasně lepší, na San Siru hosty téměř k ničemu nepouštěl, sám si vytvářel spousty šancí, ale světe div se, ne a ne to tam padnout. V předchozích třech domácích zápasech v lize Inter prohrál 0-1 a i dnes to bylo velmi podobně. Ještě v prvním poločase nerazzurri nešťastně inkasovali. Acerbi vyrobil hrubku při rozehrávce a hned z toho byl gól. Hráči Lazia se v druhém poločasu bránili, co jim síly stačily, ale Inter byl prostě lepší. Střeleckou smůlu protrhl až v 79.minutě ve skluzu Lautaro Martinez. Druhý gól přidal také po přihrávce od Lukaka akrobaticky Gosens, který se při pádu na ruku zranil a musel být vystřídán. V 90.minutě trochu zasobčil Martinez a vstřelil třetí gól. Inter vyhrál nad Laziem naprosto zaslouženě 3-1 a ze sedmé příčky, která mu patřila těsně před výkopem, se posunul na vysněnou čtvrtou. Do konce ligy ale zbývá ještě šest zápasů a pokračuje se hned ve středu ve Veroně.