Icardi věnoval gól Zanettimu
12/05/14 - Inter porazil Lazio Řím 4-1 a zajistil si před posledním kolem jistotu páté příčky a kvalifikaci do Evropské ligy. Jednu branku vstřelil Mauro Icardi. Inter vedl těsně před přestávkou 2-1. "Přestože jsme o poločase vedli, stále před námi bylo hodně práce. Museli jsme zachovat tempo a vyhrát. Publikum bylo úžasné. Zanetti je skvělý hráč a člověk. Ten gól byl pro něj," řekl mladý Argentinec, který po vstřelení branky hned za svým krajanem běžel k lavičce náhradníků, aby se s ním mohl poděli o radost.

Tag:   Mauro Icardi

Sobota 10/05/14 20:45, Serie A, 37.kolo
INTER4:1LAZIO