FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Pioli změnil styl Interu: Napadání a rychlý přímočarý útok
28/11/16 - Stačili jen tři zápasy a rukopis nového trenéra Pioliho je zřejmý. Inter je v prvních poločasech většinou výrazně lepší a to díky tomu, že hraje vytaženě a okamžitě napadá ve více lidech rozehrávku soupeře. Dále pak hraje přímočařeji. Žádné zdržování krátkými přihrávkami do stran. Naopak, v zápasech jsou vidět dlouhé kolmé přihrávky přes několik hráčů, které vycházejí a Inter se z nich dostává do šancí. Dříve platilo, že Inter byl v držení míče jasně lepší, patřil dokonce k nejlepším v lize, ale bylo mu to k ničemu. Teď proti Fiorentině, která hrála v druhém poločase bez vyloučeného hráče, byl dokonce horší v poměru 45% ku 55%.

Zatímco prvních pětačtyřicet minut vychází, v druhé části je to podstatně horší a pokud hráči neudrží nastavený styl hry, může se dobře rozjeté utkání pokazit. To se stalo v milánském derby, kde nerazzurri zachraňovali bod v nastavení a v týdnu proti Hapoelu, kde izraelský tým dokázal otočit z 0-2 na 3-2. Tentokrát však k dalšímu obratu nedošlo a nerazzurri si připsali důležité tři body do tabulky, kde jsou na osmé příčce.

Pozitivní je, že se je na co dívat. Spousta šancí a také konečně i proměněné šance. Dohromady vstřelili černomodří ve třech zápasech pod novým koučem 8 branek.