Romelu Lukaku zařídil nečekaný obrat s Turínem
22/11/20 - V 62.minutě se díky upozornění od VAR kopala proti Interu penalta. FC Turín přestože v zápase nebyl lepší dostal už do dvoubrankového vedení. V té době by si asi žádný fanoušek nevsadil, že by Inter mohl vyhrát. Druhá branka ve vlastní síti však probudila v Interu zabijáckého hada, který se hnal bez zbytečné mezihry do útoku. Než si hosté pořádně uvědomili, že vedou 2-0, přišel gól Sáncheze, tyčka Lukaka a gól stejného hráče. Během tří minut bylo srovnáno. A to ještě Inter stihl vystřídat. Útok posílil Lautaro Martinez a do obrany přišel Škriniar. Opařený Turín se pak jen bránil, třetí gól dostal v 84.minuty z penalty. Pomohl VAR Hakimi byl faulován v pokutovém území, ale vybíhal z ofsajdového postavení. Video ukázalo, že posledním vědomě hrajícím hráčem byl obránce hostí, a tak se o ofsajd nejednalo. V závěru pojistil výhru Lautaro Martinez.

Na všech čtyřech brankách se podílel Romelu Lukaku. Dvě dal, na dvě přihrál. Znovu se tak jasně ukázalo, jak je pro tým důležitý. Bohužel se však i potvrdilo, že Inter má velké problémy se vstřelením branek. V zápasech je pravidelně lepším, ale nedokáže překvapit bránícího soupeře a vstřelit důležitou branku. Místo toho naopak inkasuje, někdy i více než jednou.

Tag:   Romelu Lukaku

Neděle 22/11/20 15:00, Serie A, 8.kolo
INTER4:2FC TURíN